999 rezultate për

gjyshen

Njihuni me gjyshen shqiptare që është bërë yll i "TikTok" (FOTO LAJM) 57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harr
Greg Rama fjalë prekëse për gjyshen: Këshillat e tua do jenë të paharrueshme tek unë! Ditën e sotme, Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e
E RËNDË/ 17 vjeçari gjen të pajetë gjyshen në tualetin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ku një i mitur ka gjetur të pajetë gjyshen e tij. Sip
Drama e 14-vjeçarit: I ati e braktisi që të vogël, e ëma humbi jetën nga kanceri Quhet Mariglen Llapushi dhe është 14 vjec. Për 13 vite ka jetuar me nënën pasi babai e braktisi nënën kur ajo ishte shta
Kim Kardashian prezanton gjyshen e saj dhe nuk mund të ndodhte ndryshe (FOTO LAJM) Super ylli Kim Kardashian, po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo po tregohet shu
"Po pi ujë me sheqer", çfarë ndodhi me gjyshen që preku zemrat e gjithë shqiptarëve “Kam dy ditë pa bukë. Po pi ujë me sheqer”. Kjo ishte thirrja therëse e nënë Myzejene Jaupit ditën e djeshme që tronditi
Striptisti bie nga tubi i kërcimit, thyen këmbën dhe lë pa ndjenja gjyshen Një striptist, i cili thyu këmbën dhe la pa ndjenja një gjyshe gjatë performancës së tij, hedh në gjyq klubin. Levis
"Mirupafshim atje lart", Arbana Osmani humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me të gjithë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj. Ajo ka publik
Njihuni me gjyshen bodybuilder (FOTO LAJM) Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj - si
Pasi çmendi OKB-në, çfarë bën Ivanka Trump në mes të Nju Jork-ut (FOTO LAJM) Fëmijët e Donald Trump u mblodhën dje për një drekë speciale në Nju Jork, në nder të ditëlindjes së gjyshes së tyre.
Nuse shqiptare si Dua Lipa, mban zi për gjyshen e Anwar dhe motrave Hadid (FOTO LAJM) Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është shumë serioze. Përveç që po shoqërohet me të, tashmë Dua po kalon mjaf
Qëlloi gjyshen 13 herë më thikë derisa e vrau, 21-vjeçari nga Durrësi ishte i droguar “Nuk doja ta vrisja gjyshen, më doli situata nga kontrolli”. Kështu është shprehur një vit më parë, në Gjykatën e Durrës
I futi vogëlushes këmbët në ujë të valuar, gjykata jep dënimin për gjyshen njerkë (FOTO LAJM) Një gjyshe njerkë i ka shkaktuar djegie dhe flluska në këmbë mbesës së saj pasi i futi këmbët në ujë të valuar. Ngjarja
Kjo video është parë miliona herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy
Dhimbje për prezantuesen e njohur: Shko me gjyshen bija ime S’ka dhimbje më të madhe për një nënë kur humbet fëmijën e saj. Ylli i Love Island, (Reality show në Britani) Malin Ande
Xhaka uron në shqip gjyshen: Besoj se të këmi bërë krenarë Granit Xhaka ka postuar një foto në rrjetin e tij social në "Instagram" ku ka uruar ditëlindjen e gjyshes së tij duke e
E shanë pse u martua me maqedonas, Adelina Tahiri tregon se ai është nga Korça Adelina Tahiri u martua me biznesmenin Serjoza Markov këtë vit duke shkaktuar shumë komente në publik. Çifti ishin n
Ky është Fatmiri që dyshohet se vrau gjyshen në Zvicër (FOTO LAJM) Në Frauenfeld të Zvicrës, të martën u gjet e vdekur një grua në një apartament në Talackerstrasse. Pas një aksioni të ma
DETAJET/ Si durrsaku masakroi gjyshen 13 herë e tentoi të zhdukte kufomën “Nuk doja ta vrisja gjyshen, më doli situata nga kontrolli”. Kështu është shprehur dje, në Gjykatën e Durrësit, 21-vjeça
E tmerrshme: 13 thikë në trup, nipi do t'a coptonte në pjesë gjyshen në Durrës Një e moshuar 81-vjeç u qëllua me thikë për vdekje nga nipi i saj mesditën e së enjtes, në Durrës. 21-vjeçari Redmon