999 rezultate për

gjyshe

I preu kokën gjyshes dhe e mori me vete në aeroport, Zvicra merr vendimin për shqiptarin Një ngjarje e rëndë që tronditi Zvicrën në vitin 2018 ku një shqiptar nga Maqedonia e Veriut vrau gjyshen e tij dhe më p
Dasma kthehet në vatër infeksioni: Infektohen gjysma e të ftuarëve dhe çifti (VIDEO) 32 persona u infektuan në një dasëm në Ohajo, përfshirë edhe çiftin, Anthony dhe Mikayla Bishop dhe tre gjyshërit e tyre
Njeriu i saj i shtrenjtë ndahet nga jeta, Andrra jep lajmin me foton speciale (FOTO LAJM) Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, se
E gjeni në garderobën e gjyshërve, kjo veshje është kryefjala e sezonit (FOTO LAJM) Një jelek i punuar me shtiza me siguri ju sjell në mendje veshjet e gjyshërve. Por duket se ky koncept që keni për të do
Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM) Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk shkon mirë, atëherë thirrni gjyshen tuaj”. Këtë parim e ka kthyer në
Njihuni me gjyshen shqiptare që është bërë yll i "TikTok" (FOTO LAJM) 57-vjeçarja Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TokTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harr
E gjeni në garderobën e gjyshërve, kjo veshje është kryefjala e sezonit (FOTO LAJM) Një jelek i punuar me shtiza me siguri ju sjell në mendje veshjet e gjyshërve. Por duket se ky koncept që keni për të do
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Gjyshe? Kjo grua i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Aty ku hyn gjyshja, nuk hyn mjeku "Aty ku hyn dielli, nuk hyn mjeku’’. Po sikur t’ju themi se aty ku hyn gjyshja, nuk ka vend as për diellin e as për mjek
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
"Lamtumira" e gjyshe Irmës me gishtin e mesit të ngritur bëhet hit në internet Banorët e Sapadarolo, në provincën e Riminit të Italisë nuk do ta harrojnë lehtë Irma Filomena Nanni, 84 vjeç, e cila n
Greg Rama fjalë prekëse për gjyshen: Këshillat e tua do jenë të paharrueshme tek unë! Ditën e sotme, Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
E RËNDË/ 17 vjeçari gjen të pajetë gjyshen në tualetin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ku një i mitur ka gjetur të pajetë gjyshen e tij. Sip
Super gjyshër, kështu do të duken të plakur djemtë e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Veç trendit të ndryshimit të gjinisë, nuk mund të harrohej edhe “eksperimentimi” i VIP-ave se si mund të duken kur të pl
Pak e besojnë se është gjyshe, kjo grua i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Për herë të parë në Kosovë, Basha rikthehet me kujtime dhe ëndrrën e gjyshërve të tij "Nuk përjetoja vetëm emocionin tim, por jetoja ëndrrën e gjyshërve të mi, ëndrrën me të cilën isha rritur që fëmijë e që
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç Njëaksident i rëndë me vdekjen e dy të miturve ka ndodhur të premten në Missuri. Dy djem të moshës 7 dhe 6 vjeç, vdiq