999 rezultate për

gjysh

E martuar me 36-vjeçarin, gjyshja 81-vjeçare bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një gjyshe 81-vjeçare britanike, Iris Jones është e martuar me një djalë që është sa gjysma e moshës së saj, egjiptianin
"Do vras veten", 13 vjeçari çon gjyshen dhe mamanë në Polici: Ma nxitë Një fëmijë i pabindur dhe mistrec ka denoncuar gjyshen në polici dhe pas saj edhe të ëmën. As më pak dhe as më shumë, po
Ngjarje tragjike: Nipi ther për vdekje 12 herë gjyshin e tij D.K rreth 28 vjeç dyshohet se ka privuar nga jeta gjyshin e tij, K.I. 95 vjeç, të premten në fshatin Izvor të Komunës së
Dua Lipa tregon si e pushuan nga puna gjyshin e saj: S’pranoi kërkesën e serbëve Artistja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë për revistën Rolling Stone në Amerikë nuk ka lënë pa përmendur edhe vend
NË DHOMËN TIME TË FËMIJËRISË Nga Tea Hodaj Në dhomën time të fëmijërisë, aty ku kam kaluar dhe vitet e zhurmëshme të gjimnazit, kam pasu
"Meritat i ka gjyshi", Meta zbulon si u bë deputet në moshën 23 vjeçare Presidenti Ilir Meta ka folur në Opinion për karrierën e tij politike që nga fillimi i viteve ’90. Meta ka treguar se
Histori dashurie me gjyshen e Arnold, e kaluara e legjendës Ferguson Ish-trajneri legjendar i Mançester Junajtid, Aleks Ferguson ka pasur një histori dashurie me gjyshen e talentit Liverpul
Kush e krijoi mitin e Babagjyshit? A ekziston vërtetë Babagjyshi? Kjo është pyetja më e shpeshtë që bëjnë fëmijët në ditën e Krishtlindjes. Edhe pse në vet
A mund ta gjeni ku ndodhet Babagjyshi në këtë foto? (FOTO LAJM) Foto që po tërbon rrjetin, a mund ta gjeni ku ndodhet Babagjyshi në këtë foto? Nëse nuk e gjeni dot ju ndihmojmë ne
Krishtlindje dhe bikini, në këtë plazh festojnë babagjyshet më joshëse (FOTO LAJM) Duhet thënë se të festosh Krishtlindjet në plazh duket ca e cuditshme. Por në Australi cdo vit ndodh dicka e tillë dh
Legjenda e "Babagjyshit" lindi rreth vitit 280 pas Krishtit, njihej si mbrojtësi i të varfërve Legjenda e Santa Claus, babagjyshit të Krishlindjve që ne njohim sot, mund të gjurmohet qindra vjet tek një murg me emri
Historia prekëse që fshihet pas unazës së veçantë të fejesës së Ariana Grandes (FOTO LAJM) Gjatë fundjavës, Ariana Grande mori dhuratën më të veçantë për Krishtlindje nga i dashuri i saj, Dalton Gomez - një unaz
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Fedez-it iu deshën orë për t'u shndërruar si Babagjysh, por të birin s'e bindi dot (VIDEO) Chiara Ferragni dhe Fedez janë ndër çiftet më të njohura me famë botërore. Dyshja janë prindër të një djali të quajtur L
Humbi nipin 6 vjeçar në aksidentin tragjik, gjyshi: Mes dy ekspertizave ka kundërshtime Kadri Malka ka humbur nipin e tij 6- vjeçar më 25 tetor të vitit 2017, në aksin rrugor Sharr-Kombinat, rreth orës 17:00.
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
Georgina si babagjyshe joshëse me bikini, Ronaldo nuk përmbahet as publikisht (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Gerogina Rodriguez, i ka çmendur të gjithë teksa ka postuar në “
Njihuni me stërgjyshërit mirditorë, 94 dhe 90 vjeç që mposhtën Covid-19 Dy stërgjyshër nga Mirdita janë kthyer në "personazhet e momentit" në vend, pasi në moshën 94-vjeç (gruaja) dhe 90-vjeç
BE: Babagjyshi i Krishtlindjeve do të përjashtohet nga kufizimet e udhëtimit të COVID-19 "Babai i Krishtlindjeve" do të lejohet të udhëtojë lirshëm nëpër Bashkimin Europian pavarësisht nga kufizimet COVID-19 t
I preu kokën gjyshes dhe e mori me vete në aeroport, Zvicra merr vendimin për shqiptarin Një ngjarje e rëndë që tronditi Zvicrën në vitin 2018 ku një shqiptar nga Maqedonia e Veriut vrau gjyshen e tij dhe më p