999 rezultate për

gjyqtarja

"Nuk ka kush ma mban djalin autik", gjyqtarja Hoxha tjetër kërkesë nga burgu Gjyqtarja Enkeleda Hoxha ka dorëzuar një tjetër kërkesë përmes avokatit të saj ku kërkon lirimin nga burgu. Arsyeja
I dënuar për vrasje në tentativë, kush është gjyqtarja që i dha dy herë lirinë Taulant Beqirajt Viktima e atentatit të djeshëm në Vlorë, Tauland Gjikaj i njohur ndryshe edhe me mbiemrin Beqiraj dhe Manaj rezluton i a
Sot merret vendimi, shoqërohet për në KLGJ gjyqtarja Hoxha Gjyqtarja Enkeleida Hoxha është shoqëruar për në KLGJ. Këshilli i Lartë Gjyqësor e shtyu vetëm një javë më parë vendi
Nuk e bindi drejtësinë, gjyqtarja Enkeleda Hoxha lihet në burg Ditën e sotme është mbajtur seanca e radhës gjyqsore për gjyqtaren e arrestuar Enkeleda Hoxha. Mësohet se Gjykata e
Gjykata e Apelit futet në krizë: Shkarkohet nga detyra gjyqtarja Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren e Apelit të Tiranës, Maria Qiriazi. Tashmë gjyka
Shkarkohet nga detyra gjyqtarja e Gjykatës së Tiranës KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Tiranës, Mariana Shegani. Shegani ka hasur një seri problemesh me dek
E shkarkoi KPK-ja, kush është gjyqtarja Shegani me 4 shtëpi KPK ka shkarkuar gjyqtaren në gjykatën e Tiranës, Marjana Shegani. Emri i kësaj të fundit nuk është i panjohur pasi ë
Gjyqtarja me lidhje të forta brenda burgjeve, zbulohet skema si liroheshin të burgosurit Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha e cila është vënë në pranga prej disa ditë
"Peng i ndereve të vjetra", kush është gjyqtarja e zhytyr në kredi që u kallëzua sot në SPAK Gjyqtarja Miranda Konica është kallëzuar ditën e sotme në SPAK nga Enver Dondollaku, i njohur ndryshe si numri dy i band
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Zbulohet çfarë i shkroi gjyqtarja Hoxha KLGJ-së nga burgu Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë sot seancën e dhënies së vendimit për gjyqtaren e Krujës, Enkeleida Hoxha. Nënkry
Shtyhet seanca për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkeleda Hoxha Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 25 shkurt seancën për shkarkimin nga detyra të gjyqtares Enkelejda Hoxh
Gjyqtarja e Krujës nuk vepronte e vetme! Kush është ish-zyrtari i lartë në akuzë Ish-drejtori i shërbimit të provës në Krujë Shkelzen Ypi, është zyrtari i radhës ndaj të cilit është ngritur akuzë për s
"Mami është kërcënuar", gjyqtarja Hoxha dërgohet në SPAK Gjyqtarja e gjykatës së Krujës, Enkelejda Hoxha është nxjerrë ditën e sotme nga qelia dhe është dërguar në ambientet e S
Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
Kush është i "forti" i rrugës së Kavajës që do të lironte gjyqtarja Hoxha Gjyqtarja Enkeleda Hoxha po përgatiste një tjetër lirim të bujshëm. Bëhet fjalë për lirimin e ‘të fortit’ të rrugës së K
Ish-gjyqtarja e Gjykatës së Lartë përjashtohet nga sistemi i drejtësisë Ish-gjyqtarja Eveliina Qirjako do të mbesë përfundimisht jashtë sistemit të drejtësisë. Shkallë më e lartë e procesit të
Nga divorci, te fëmija me prokurorin dhe lidhja "intime" me avokatin: Si u shformua Enkeleda Hoxha E diplomuar në vitin 2004 si një nga magjistratet më premtuese, Enkeleida Hoxha e nisi karrierën si ndihmëse magjistrate
Zbulohet shuma e majme për të cilën Hoxha do i jepte lirinë vrasësit Detaje të reja mësohen pas arrestimit me urdhër të SPAK të gjyqtares Enkeleda Hoxha në Krujë. Mësohet se Hoxha, kisht
I radhës për t'u liruar, kush është i dënuari që u bë "sebep" për arrestimin e gjyqtares Hoxha Ditën e sotme gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha u arrestua pas urdhrit të SPAK. Mësohet se gjyqtarja kishte planifikuar