999 rezultate për

gjyqtarit

Messi nuk kontrollon veten ndaj gjyqtarit, çuditërisht nuk ndëshkohet (VIDEO) Skuadra e Barcelonës mbrëmë barazoi me Alaves në një ndeshje në kuadër të xhiros së tetë në La Liga. Messi ishte i n
Barcelona në telashe, Koeman mund të pezullohet me 12 ndeshje Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, mund të përballet me një pezullim prej 12 ndeshjesh për kritikat ndaj gjyqtarit pa
Higuain përsëri në qendër të vëmendjes, nuk e mbajnë nervat ndaj gjyqtarit (VIDEO) Argjentinasi Gonzalo Higuain arrin të jetë në qendër të vëmendjes nga java në javë pas transferimit në ligën amerikane t
"Gjithmonë kështu ndodh me ata", Dzeko "thumbon" Juventusin pasi nuk e bleu Sulmuesi i Romës Edin Xheko nuk e ka fshehur zemërimin ndaj gjyqtarit të sfidës së djeshme me Juventusin 2-2. Futboll
Falsifikoi dokumenta, dërgon për gjykim çështja e gjyqtarit Luan Daci Gjykata e Posaçme vendoi që nga sot të nisë procesi i themelit për Luan Dacin. Ai do shkojë në gjyq për falsifikim dokum
Rëndohet gjendja e gjyqtarit te Sanatoriumi Gjendja shëndetësore e gjyqtarit të Gjykatës së Kurbinit, është rënduar. Ai ndodhet i hospitalizuar prej ditësh te S
Lala: Atentati i Gjinit, i ngjashëm me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi "Ngjarja që më shkoi që në momentin e parë ne mendje ishte ajo e Skerdilajd Konomit, koha dhe vendi ku është gjetur, pra
Formacionet zyrtare: Inter-Shakhtar Donetsk Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Shakhtar Donetsk e vlefshme për fazën gjysmëfinale në Europa Lea
KLGJ ia pret shkurt Dvoranin: Detyra juaj si gjyqtar në Gjykatën e Lartë ka përfunduar! Këshilli i Lartë Gjyqësor ka njoftuar Ardian Dvorani për përfundimin e detyrës së tij si gjyqtar i Gjykatës së Lartë.
Liroi vrasësin nga burgu, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive marramendëse të ish-gjyqtarit Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK i kërkoi të martën Gjykatës së Posaçme të Shkall
U shkarkua, Dvorani u lë "amanetet" ish-vartësve të tij Ish-kreu i KED, Ardian Dvorani ka raguar lidhur draft-opinionin e publikluar pak ditë më parë nga Komisioni i Venecias,
Shikoni gafën e Mane në derbin ndaj Everton (VIDEO) Liverpooli po luan derbin ndaj Evertonit teksa një veprim i Sadio Mane ka marrë vëmendjen në mediat ndërkombëtare. Su
Eliminimi i gjyqtarit Konomi, kush është "faqedjeguri" i dyshuar si autori i atentatit Top Story, ka siguruar të dhëna ekskluzive nga dosja hetimore rreth provave dhe dëshmive që hedhin më shumë dritë rreth
Sjellje e ashpër ndaj gjyqtarit në ndeshjen përballë Liverpool, United gjobitet me 20 mijë funte (VIDEO) Manchester Unitedi është dënuar me 20 mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë shkaku i reagimit të ashpër të lojta
Puthje pasionante mes gjyqtarit dhe gjyqtares para fillimit të ndeshjes (VIDEO) Gjyqtarja e njohur, Fernanda Colombo, është e dashuruar dhe ajo nuk e fsheh këtë as në fushën e blertë. Në një ndeshj
Salianji akuza të forta ndaj gjyqtarit: U kap me 30 mijë euro, pas një historie rozë Gjykata e Tiranës shpalli sot fajtor dhe dënoi me 1 vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Ai akuzohet për “
Dhuna ndaj gjyqtarit në Peqin, reagon FSHF (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit dënon me ashpërsi aktin vandal të dhunimit të arbitrit Sokol Bebja në ndeshjen Shkumbini-
Zbulohen fjalët e Bonuccit drejtuar gjyqtarit në ndeshjen Lazio-Juventus Leonardo Bonucci pati një diskutim të shkurtër me gjyqtarin e katërt gjatë ndeshjes mes Lazios dhe Juventusit. Gjyqta
Makina e gjyqtarit u shkrumbua në flakë, detaje të reja nga Policia Dy makina u shkrumbuan në zjarr gjatë natës në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër. Njëra prej tyre, në pronësi të gjyqt
Djegia e makinës së gjyqtarit në Shkodër, kamerat kapin dy persona (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është djegur makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër, Andri Ymeri. Ka qenë o