999 rezultate për

gjyqtarin

E BUJSHME/ Gabime amatore, FSHF pezullon gjyqtarin e Superiores, masa dhe për disa arbitra të tjerë Në dy javët e fundit të kategorisë superiore nuk është folur më për futboll, por për gabimet e gjyqtarëve, të cilët me v
U dënua, Salianji akuzon gjyqtarin Gjermani Ish deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka dalë sot në një konferencë për media ku ka akuzuar gjyqtarin Artan
Salianji akuza për gjyqtarin Gjermeni: Nuk do futet në Vetting, ka marrë goditje të rëndë Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji është dënuar nga gjykata me 1 vit burg si pjesë e dosjes “Babale”. Por këtë vendi
Salianji sulmon gjyqtarin: Proces i montuar nga një njeri që bën sherr për histori rozë Ditën e sotme gjykata vendosi të shpallë fajtor Salianjin, duke e dënuar më 1 vit burg. I ftuar në emisionin Opinion, Sa
Berisha sulmon gjyqtarin Artan Gjermeni: Nuk njeh as ligj as moral! Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për dënimin e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Berisha ka sulmuar gjy
Basha akuzon gjyqtarin që dënoi me 1 vit burg Salianjin: Pjesë e bandës së Lushnjes! "Gjyqtari Artan Gjermeni, i cili dënoi sot pa prova Ervin Salianjin dhe gazetarin Jetmir Olldashi është as më pak e as m
Goditi gjyqtarin, përjashtohet përjetë basketbollisti Federata Shqiptare e Basketbollit ka vendosur të përjashtojë përjetë basketbollistin e Tiranës, Bruno Deliu. Lojtari
Grushtoi gjyqtarin e ndeshjes Teuta-Tirana, arrestohet basketbollisti 34 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar 34 vjeçarin Bruno Daliu, pasi ka goditur gjyqtarin e ndeshjes së basketbollit Teuta-Tira
KPA shkarkon përfundimisht gjyqtarin e Administratives Shkodër Kolegji i Posaçëm të Apelimit ka rikonformuar shkarkimin nga detyra Ahmet Jangullin, anëtar zëvendësues në Këshillin e E
Chelsea-Ajax u mbyll në barazim me gola, por Tadiç akuzon gjyqtarin Sulmuesi serb i Ajaxit, Dusan Tadic, beson se skuadrës së tij iu rrëmbye fitorja në barazimin dramatik 4:4 me Chelsean,
Rrumi vrau gjyqtarin Konomi? Artan Hoxha: Ishte i dyshuari kryesor Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje të reja në lidhje me të shkuarën e Landi Muharremit të njohur ndryshe si “Rrumi”
Pasuria "djeg" përfundimisht gjyqtarin e Apelit të Tiranës Kolegji i Posacëm i Apelimit ka shkarkuar përfundimisht nga sistemi i drejtësisë gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Tiran
Shtyu gjyqtarin, e pëson keq Ribery, pezullohet dhe Montella Nuk ka mjaftuar ndjesa publike në rrjetet sociale për Franck Ribery, që sot është pezulluar me tre ndeshje për nervozizm
Sulmuan gjyqtarin në ndeshjen Gjilani-Llapi, policia jep detajet Gjilani ka mposhtur Llapin me rezultat 3-0, derisa përfundimi nuk ka qenë aspak i hijshëm. Dy persona kanë sulmuar gj
4.5 vite burg për gjyqtarin, videoja që e "mori më qafë" Gjykata ka dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg gjyqtarin nga Fieri, Roland Hysi pasi i filmua duke kërkuar favore s
"Toke këtu", dalin pamjet e Bonuccit me gjyqtarin që kanë marrë vëmendjen e mediave (VIDEO) Gjesti i Rocchi me Bonuccin që akordon një faull në favor të Juventusit ka marrë vëmendjen e gjithë mediave italiane, po
Futbollistët e ekipit të Ivan Rakitiçit sulmojnë fizikisht gjyqtarin shqiptar (VIDEO) Ndeshja e ligës ndërregjionale në mes të klubeve Zofingen dhe Pajde (Möhlin) ka përfunduar me dhunë të shfrenuar. Loj
Vettingu, çfarë u konstatua për gjyqtarin e administratives Ditën e sotme është rikthyer procesi i Vetingut, ndërsa përpara Komisionit të Pavarur të Kualifikimit është paraqitur gj
Joshuas nuk i del inati: Fajëson gjyqtarin për humbjen ndaj Ruiz Anthony Joshua e ka fajësuar gjyqtarin për disfatën e tij tronditëse të 1 qershorit kundër Andy Ruiz Jr, që i kushtoi at
Xavi zemërohet keq me gjyqtarin, veprimi i tij habit të gjithë (VIDEO) Xavi Hernandezin kur nuk e kemi parë në një gjendje teksa proteston ashpër ndaj gjyqtarëve të një ndeshje futbollistike.