999 rezultate për

gjyqtaret

Rama heq "barrën" nga vetja: Gjyqtarët dhe prokurorët kanë faje shumë më të rënda se politikanët Kryeministri Edi Rama ka thënë sot nga Elbasani se prokurorët dhe gjyqtarët kanë faje shumë më të rënda se politikanët.
Sheiku vepron ndryshe me gjyqtaret femra, shikoni çfarë ndodh pas finales në Katar (VIDEO) Kupa e Botës për Klube vazhdon të prodhojë lajme dhe këtë herë kemi të bëjmë me një përfaqësues të familjes mbretërore t
Barcelona nuk mban më, akuzon gjyqtarët se janë kundër tyre në çdo takim Barcelona nuk është e lumtur me gjyqtarët në këtë edicion, e kjo u shfaq edhe në të dielën e javës së kaluar në finalen
Solskjaer "thmobon" Klopp: Nuk kam kohë për fjalët e tij, bën presion te gjyqtarët Humbja ndaj Southamptonit ka bërë që trajneri Jurgen Klopp t'i kundërvihet VAR. Tekniku i Liverpool-it nuk është asp
Zidane i përgjigjet akuzave të Koeman se duhej akorduar penallti kundër Realit Zinedine Zidane e ka shprehur pakënaqësinë e tij kundrejt trajnerit të Barcelonës, Ronald Koeman, i cili e ka komentuar
PSG – Basaksehir do të drejtohet nga gjyqtarë të tjerë, këta janë emrat e rinj UEFA ka vendosur që ndeshja midis Paris Saint-Germain dhe Basaksehir , e cila do të rinisë sot në orën 18:55, do të drej
Gjyqtarët turq do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen vëllazërore Nga ora 16:00, Shqipëria dhe Kosova luajnë ndeshjen vëllazërore para atyre të Ligës së Kombeve që zhvillohen pas disa di
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra kreu i SHÇBA-së për Beratin dhe Fierin Drejtor i SHCBA në drejtorinë rajonale Berat-Fier, Arben Frashëri është shkarkuar nga detyra. Trupa që kreu vlerësimi
Shpërthen Mourinho, akuzon lojtarët për humbjen dhe gjyqtarët Skuadra e Tottenham e nisi keq sezonin e ri në Premier Ligë duke u mposhtur me rezultat 0:1 nga Everton. Trajneri i S
Kanë në dorë zgjedhjet e ardhshme, betohen 8 gjyqtarët e përzgjedhur Zgjedhjet e 2021 do të shqyrtohen me kujdes nga 8 gjyqtarë që u përzgjodhën me short për t'u bërë pjesë e Kolegjit Zgjed
Hidhet shorti për Kolegjin e ri Zgjedhor, zgjidhen tetë gjyqtarët fitues Është hedhur shorti për përzgjedhjen e 8 gjyqtarëve për Kolegjin e ri Zgjedhor. Nga shorti i hedhur në ambientet e Këshi
Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të ndryshohet bilbili pas 140 vitesh, ja me çfarë do zëvendësohet Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dal
Pa VAR do kryesonte Reali, ja si do dukej rënditja e La Liga (FOTO LAJM) Që nga Kupa e Botës e vitit 2018, në futboll është futur teknologjia, i njohur si sistemi VAR, që po ndihmon gjyqtarët m
U shpall fajtore për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Pse gjyqtarët vendosën kundër meje Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, e cila e shpal
Ambasada Amerikane publikon pamjet: Si po trajtohen gjyqtarët e rinj shqiptarë (VIDEO) Janë zbuliar pamje nga salla e re e gjyqit në vendin tonë të financuar nga USAID. Pamjet janë publikuar nga Ambasada
Ngjela: Gjyqtarët e kushtetueses në Kosovë kanë kryer vepër penale Spartak Ngjela Gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës i japin të drejtë dekretit të presidentit Thaçi me logjikë
Gjyqtarët e ndeshjes Juventus - Inter, vetëkarantinohen Gjyqtari i ndeshjes Juventus - Inter, Marco Guida janë në vetëkarantim. Ata kanë marrë këto masa pasi kishin ndarë dr
Zbulohen orari dhe gjyqtarët e xhiros së 22-të të Superligës Kjo fundjavë do ta sjellë një tjetër derbi në IPKO Superligën e Kosovës në futboll. Bëhet fjalë për duelin për titull nd
"Ndeshjen e vendosën gjyqtarët", shpërthen Olsi Rama Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama, është shfaqur tepër i zhgënjyer në fundin e ndeshjes, pas humbjes 5-1 në derbi