999 rezultate për

gjyqtares

Skandali i gjyqtares, dy vendime të ndryshme për të njëjtën pronë Fiks Fare faktoi veprimet e gjyqtares Brikena Ukperaj Lubonja, e cila ka dhënë disa vendime të ndryshme për një pronë.
Gjonaj kërkoi largimin, ky është vendimi që po ha "kokën" gjyqtares Vendimi i gjyqtares Herila Çela për të zbutur masën e arrestit per 28-vjeçarin Tauland Manaj ka shkaktuar reagime të ash
Gjonaj kërkon shkarkimin e gjyqtares: Liroi kriminelin e rrezikshëm Ministria e Drejtësisë i ka kërkuar sot Inspektoriatit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë të marrë masa deri në shkarki
Skeda për Vitore Tushën, pasuria e gjyqtares që përballet nesër me gjyqtarët e Vettingut Vitore Tusha është gjyqtarja e tretë nga Gjykata Kushtetuese që përballet me procesin e rivlerësimit kalimtar – ose siç
50 mijë euro ryshfet, lirohet nga burgu burri i ish-gjyqtares Majlinda Andrea Gjykata ka liruar nga burgu Odhise Andrea dhe Ilia Çabiri të dënuar për korrupsion. Andrea ishe dënuar me 1 vit e 6 m
U vra mizorisht nga ish-bashkëshorti, çfarë ndodh me emrin e gjyqtares Fildes Hafizi Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti. Fadil Kasemi, p
Gjyqtarja Alltënë Murseli qortohet për neglizhencë Zvarritja e qëllimshme e hetimit të veçantë dy vjet më parë ndaj ish-kryetarit të Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, ka
Del ekspertiza për vrasësin e gjyqtares, ja çfarë thuhet për të Ka dalë ekspertiza për Fadil Kasemin, burrin që vrau ish-bashkëshorten e tij Fildes Kasemi më 31 gusht 2017 në Tiranë.
Vrasja e gjyqtares, përplasje mes familjeve për kujdestarinë e fëmijëve Ka kaluar vetëm pak kohë që nga vrasja në mes të kryeqytetit e gjyqtarës Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj Fadil
Burri vrasës i gjyqtares përballë drejtësisë, çfarë thotë për fëmijët? Pas më shumë se një muaji që nga vrasja e gjyqtares Fildez Hafizit në Tiranë, bashkëshorti i saj është përballur me motr
Aktakuzë kundër gjyqtares Safete Tolaj Prokuroria Themelore në Pejë, ka ngritur aktakuzë kundër gjykatëses Safete Tolaj për vepër penale keqpërdorim i pozitës
"Më lironi, unë e doja Fildezin", habit ish-bashkëshorti i gjyqtares Fadil Kasemi i arrestuar prej 19 ditësh për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, Fildes Hafizi i kërkoi Gjykatës së Apeli
Zbardhet atentati ndaj gjyqtares nga ish-burri: E hodhi përtokë e i theu dhëmbin Vrasja e gjyqtares Fidel Hafizi më 31 gusht nga tregtari Fadil Kasemi është akoma e freskët dhe hetimet vazhdojnë. Kasem
Vrasja e gjyqtares, shpërthen aktori i njohur: Shtet ordiner (FOTO LAJM) Akoma është e freskët ngjarja e ndodhur pak ditë më parë ku një 53-vjeçar vrau me armë zjarri mes Tiranës gjyqtaren Fild
Flasin për herë të parë prindërit dhe fëmijët e gjyqtares Fildes Hafizi (VIDEO) Pas ngjarjes tragjike të ndodhur pak ditë më parë, ku ish-bashkëshorti ekzekutoi në mes të rrugës, gjyqtaren Fildes Hafi
La pa ujë një qytet të tërë, KLD sekuestron dosjen e gjyqtares Çiçolli Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka sekuestruar dosjen e gjyqtares Elvana Çiçolli, vendimi i së cilës ka lënë pa ujë të gji
Vrau me dy plumba në kokë ish-gruan, 53-vjeçari: S’e shpjegoj dot ç’bëra Kanë kaluar vetëm 4 ditë nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku 53-vjeçari Fadil Kasemi ka qëlluar pa mëshirë mbi ish-bashkësh
Pas vrasjes së gjyqtares mes Tiranës, policia aksion për arrestimin e burrave Policia ka vënë në pranga 2 shtetas për veprën penale të “Dhunë në familje”. Ata janë shtetasit: – Qani Muç
Vrau gjyqtaren në mes të Tiranës, 53-vjeçari del sot në gjyq Fadil Kasemi, ish-bashkëshorti i gjyqtares së ndierë Fildeze Hafizi, pritet të dalë paraditen e së dielës para togave të
Detaji tronditës nga vrasja e gjyqtares: Pengu e futi furgonin me gjithë Fadil Kasemin në komisariat Detaje të reja kanë dalë nga vrasja tragjike e gjyqtares Fildez Hafizi para dy ditesh në Tiranë. Pasi e ka vrarë, is