999 rezultate për

gjyqtar

Humbja ndaj Lazios, Bonucci: Gjyqtari ishte kundër Juventusit Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, është ankuar në referim në humbjen e parë të skuadrës së tij këtë sezon
Konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Krimeve të Rënda, Iliriana Olldashi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë këtë mëngjes, gjyqtaren e Gjykatës së Shkallës së Parë për Kr
Gjyqtari rrëfen ngjarjen e rëndë: Roja i familjes u mor peng, policia s’bëri asgjë! Alaudin Malaj, gjyqtar në Gjykatën e Apelit Tiranë, ka zbuluar një ngjarje të rëndë për sigurinë, në emisionin “5 Pyetje
Skenë qesharake në Holandë, gjyqtari do në fushë Lindon Selahin (VIDEO) Të gjithë të dashuruar pas Lindon Selahit. Talenti i kombëtares shqiptare po mahnit me paraqitjet e tij te Twente, çka e
Goditi gjyqtarin, përjashtohet përjetë basketbollisti Federata Shqiptare e Basketbollit ka vendosur të përjashtojë përjetë basketbollistin e Tiranës, Bruno Deliu. Lojtari
I shkrumbuan makinën gjatë natës, reagon gjyqtari i akuzuar për korrupsion Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Blutë
Makina e gjyqtarit u shkrumbua në flakë, detaje të reja nga Policia Dy makina u shkrumbuan në zjarr gjatë natës në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër. Njëra prej tyre, në pronësi të gjyqt
Djegia e makinës së gjyqtarit në Shkodër, kamerat kapin dy persona (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është djegur makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër, Andri Ymeri. Ka qenë o
Akuzat e rënda për korrupsion, kush është gjyqtari që i dogjën makinën në Shkodër? Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Por k
Shkrumbohet makina e gjyqtarit të njohur në Shkodër, policia jep dyshimet e para Dy mjete janë djegur gjatë natës në Shkodër. Sipas të dhënave pranë policisë së Shkodrës bëhet me dije se janë shkrum
Dhuna brutale ndaj gjyqtarit, reagon Federata Shqiptare e Basketbollit Federata Shqiptare e Basketbollit ka dënuar ashpër ngjarjen e ndodhur të shtunën në mbrëmje në Pallatin e Sportit "Ramaz
Grushtoi gjyqtarin e ndeshjes Teuta-Tirana, arrestohet basketbollisti 34 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar 34 vjeçarin Bruno Daliu, pasi ka goditur gjyqtarin e ndeshjes së basketbollit Teuta-Tira
DURRËS/ Ndeshja e basketbollit kthehet në ndeshje boksi, grushtohet gjyqtari (VIDEO) Një ndeshje basketbolli në Durrës në mes Teutës dhe Tiranës nuk ka përfunduar mirë. Një nga basketbollistët e ka rrah
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit Durrës Arben Vrioni. Vetë gjyqtari Vrio
Analizë juridike mbi vendimin për shkarkimin e Gjyqtarit Besnik Muçi Jurist- Jonel Baçi Vendimi më i fundit i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit (KPA), mbi shkarkimin e Gjyqtarit të Gjyka
Nga mbushja e dhëmbëve, te këpucët ortopedike: Çfarë iu paguan shteti gjyqtarëve të KPA-s (FOTO LAJM) Gjyqtarët e Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, të njohur si trupa e Vetting-ut dhe që kanë firmosur shkarkimin e dhjetëra
"Çudira shqiptare": Hajdutët vjedhin makinën e gjyqtarit, e përdorin për krim dhe ia kthejnë në parkim Një ngjarje të tillë mund ta keni parë vetëm në filma ose lexuar në libra. Por këto "çudira" kanë ndodhur pak ditë më pa
KPA shkarkon përfundimisht gjyqtarin e Administratives Shkodër Kolegji i Posaçëm të Apelimit ka rikonformuar shkarkimin nga detyra Ahmet Jangullin, anëtar zëvendësues në Këshillin e E
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra Arjan Balliun. Ky i fundit është gjyqtar në gjykatën e Apelit
Merr fund ngërçi, Kushtetuesja njeh Marsida Xhaferllarin dhe "ngec" Arta Vorpsin Gjykata Kushtetuese ka njohur Marsida Xhaferllarin si anëtare të saj pas debateve të shumta në mbledhjen e sotme ku u di