999 rezultate për

gjyqesore

Dështoi shkëmbimi, Roma padi gjyqësore Interit Kur gjithçka dukej e kryer, shkëmbimi mes Leonardo Spinazzolas dhe Mateo Politanos dështojë. Roma dhe Interi nuk e pritë
Arbër Çekaj kallëzon penalisht në SPAK prokurorin dhe oficeren gjyqësore Arbër Çekaj ka padiur sot pranë SPAK oficeren e Policisë Gjyqësore, Migena Haxhinë dhe prokurorin Edvin Kondili. Në k
Vazhdon seanca gjyqësore për rastet “Monstra”, “Llaskarca” dhe “Trajektorja” Gjatë ditës së sotme në Gjykatën Penale të Shkupit, vazhdojnë seancat gjyqësore për rastet “Monstra”, “Llaskarca” dhe “T
Arrestohet ish-sekretarja gjyqësore në Gjykatën Administrative në Vlorë Policia e Vlorws ka arrestuar sot ish-sekretaren gjyqësore pranë Gjykatës Administrative Vlorë. Nga hetimet e kryera
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
I shpëtoi atentatit, kush është prokurori i akuzuar nga Rama për lidhje me bandat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Tek Ura e Shkozetit ka ndodhur një përplasje me armë ku
"Ik nga Durrësi, ik tani sa para do!" Braçe tregon presionin para seancës gjyqësore Zëvendës kryeministri Erion Braçe gjatë një konferencë për mediat, ka folur në lidhje me seancë gjyqësore të zhvilluar d
Lihet në burg ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, Liridon Pula Gjykata e Durrësit ka lënë në burg, ish drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pulën, i cili u arrestua pak ditë më pa
Seancë gjyqësore publike për paraburgimin e Boki 13 Sot në Gjykatën e Apelit do të zhvillohet seancë publike në të cilën do të shqyrtohet kërkesa e palës mbrojtëse të Bojan
I mori jetën shqiptares në Francë, arrestohet i riu Në bazë të inteligjencës nga hetuesit e Drejtorisë Ndërregjionale të Policisë Gjyqësore (DIPJ) të Strasburgut, policia b
As Osama bin Laden nuk pati kaq interes publik: Çfarë nuk u pa në seancën gjyqësore të Kokëdhimës Pronari i restorant "Panaorama" në Vlorë, teksa ndodhej para gjykatës nuk ka kursyer ironinë ndaj medias, duke deklaruar
Prokurorët e PSP-së kthehen në punë Prej sot në Gjykatën Penale duhet të vazhdojnë seancat gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike. Sipas pa
Institucionet maqedonase zvarrisin procedurën gjyqësore, Morina ende prapa grilave Gjasat që Tomor Morina të lirohet nga paraburgimi sot, janë të vogla pavarësisht optimizimit të shprehur ditë më parë ng
Ky gjel paditet në gjykatë sepse këndonte herët në mëngjes Një gjel me emrin Moris, kënga e hershme e mëngjesit e të cilit ka irrituar fqinjët në ishullin francez të Oleronit, ësh
Seanca të reja gjyqësore për lëndët “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa” Në Gjykatën Themelore Penale në Shkup për sot janë caktuar seanca të reja gjyqësore për “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa
"613 kg kokainë", shtyhet seanca gjyqësore për Arbër Çekajn Kapja e ngarkesës prej 613 kg kokainë disa vite më parë nxorri përgjegjës Arbër Çekajn, Armando Pezaku dhe Donald Lushaj
Gjyqi i Shullazit, tension e replika gjatë seancës gjyqësore Ditën e sotme është zhvilluar një tjetër seancë gjyqësore përsa i përket çështjes Shullazi. Teksa po vijonte seanca,
Conte fiton betejën gjyqësore me Chelsean Në pritje të një skuadre tjetër për të vijuar karrierën, Antonio Conte ka arritur të fitojë edhe betejën e tij gjyqësore
Përfundon seanca gjyqësore, sa burg rrezikon Klement Balili Ka përfunduar seanca e sotme gjyqësore në ngarkim të Klement Balilit, i etiketuar si “Eskobari i Ballkanit”. Avokati
Sulmohet prokurori pas seancës gjyqësore në Ferizaj Prokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Valdet Avdiu është sulmuar pas një seance gjyqësore. Për këtë, Këshilli