999 rezultate për

gjyq

Mbyllet sërish gjykata e Elbasanit, rezultojnë me Covid-19 katër gjyqtarë Koronavirusi vazhdon të godasë keq institucionet me rëndësi në Elbasan. Katër gjyqtarë dhe tre sekretare në gjykatën
Përfundojnë hetimet për dëmet nga tërmeti,16 persona do të shkojnë në gjyq Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për vetëm një javë bëhet një vit.
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra gjyqtari i Shkodrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra gjyqtarin e Shkodrës Albano Çepele. Ky vendim erdhi pas munges
Akuzohet për korrupsion, shtyhet seanca ndaj gjyqtares Margjeka Eshtë shtyrë seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka si pasojë e mungesës së mungesa e gjyqtares. Margjeka akuzohet nga
Dorëhiqet gjyqtarja, shtyhet sërish seanca për Valdrin Pjetrin Seanca për shqyrtimin e kërkesës për pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit është shtyrë për të dytën herë. Mësohe
U largua papritur nga programi, autorja e "Përputhen" hedh në gjyq Beartin (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë, konkurrentja Shqipe Hysenaj u pezullua nga emisioni “Për’puthen”. Sipas produksionit, ajo përdor
Gjyqtari rumun do të ndajë drejtësinë në, Shqipëri-Bjellorusi Sfida vendimtare me Bjellorusinë për vendin e parë në Grupin C4 do të gjykohet nga rumuni Radu Petresku. UEFA i ka be
Përfundojnë hetimet, akuza me të cilën do të përballet Fjolla Morina në gjyq Prokuroria e Kukësit përfundoi hetimet për këngëtaren Fjolla Morinën, e cila akuzohej për armëmbajtje pa leje dhe për dy
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Gjyqtarët turq do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen vëllazërore Nga ora 16:00, Shqipëria dhe Kosova luajnë ndeshjen vëllazërore para atyre të Ligës së Kombeve që zhvillohen pas disa di
PDK: Procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së tronditës, kërkojmë unitet mbarëkombëtar Partia Demokratike e Kosovës, fillimin e procesit gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së po e vlerëson, si një ndër ngjarje
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Trump nis procesin gjyqësor, kundërshton votat deri në 10 shtete Demokrati Joe Biden është shpallur president i zgjedhur i SHBA-ve, por Donald Trump nuk është dorezuar ende dhe po plani
Gjyqtarëve dhe prokurorëve të shkarkuar nga Vettingu u pezullohet për 5 vjet licenca Një lajm jo i mirë për të gjithë prokurorët dhe gjyqtarët e shkarkuar nga Vettingu. Këshilli Kombëtar i Dhomës së Avo
Koronavirusi mbyll Gjykatën e Durrësit, të prekur gjyqtarë dhe punonjës Gjykata e Shkallës së Parë Durrës është mbyllur për shkak të rasteve me koronavirus. Dy gjyqtar dhe një punonjës në
COVID-19 fut "këmbët" në Gjykatën e Krujës, mbyllet institucioni Mbyllet Gjykata e rrethit gjyqësor Krujë. Shkak për këtë është bërë infektimi me Covid-19 i një gjyqtari në këtë inst
Shpërthejnë akuzat midis analistit dhe Spartak Ngjelës: Injorant e sharlatan! Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedë
COVID-19 fut mirë "këmbët" në Gjykatën e Durrësit, infektohen gjyqtarë e prokurorë Gjykata e Durrësit është “pushtuar” nga Covid-19. Abc Neës bën të ditur se një gjyqtare, një prokuror dhe një oficer
Humbi gjyqin, Taulant Balla dënohet nga Gjykata Taulant Balla, numri dy i Partisë Socialiste, dënohet nga Gjykata e Shkallës së parë Tiranë. Sekretari i përgjithshëm i
Messi nuk kontrollon veten ndaj gjyqtarit, çuditërisht nuk ndëshkohet (VIDEO) Skuadra e Barcelonës mbrëmë barazoi me Alaves në një ndeshje në kuadër të xhiros së tetë në La Liga. Messi ishte i n