999 rezultate për

gjymtuar

Juventusi pritet të jetë i "gjymtuar" ndaj Barcelonës, të tjera lajme negative vijnë nga bardhezinjtë Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League. Pas kapitenit Chiellin
CHAMPIONS/ Liverpooli i "gjymtuar" në mbrojtje, ka vetëm një qendërmbrojtës për Ajaxin Liverpool do të përballet me Ajax Amsterdam në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve, me një mbrojtje të
Barcelona e gjymtuar, "infermierisë" së tejmbushur i shtohet dhe Jordi Alba Skuadra e Barcelonës këtë sezon është duke vuajtur dëmtmet e shumë lojtarëve kryesor sic janë, Suarez, Dembele, Lenglet
Juventusi i "gjymtuar" në mbrojtje për sfidën ndaj Napolit Një "mallkim" pa fund, një sirenë alarmi në pritje të së dielës mbrëma, kur Juventusi do të luajë në “San Paolo” kundër
Tirana e "gjymtuar" para derbit, humb 4 futbollistët kyç Sikur të mos mjaftonte largimi i Julian Ahmataj, i cili mbetet ende për tu zyrtarizuar, Tirana ka një "mal" me probleme
Dëmtime dhe pezullime, Shqipëria e "gjymtuar" ndaj Andorrës dhe Francës Shqipëri përballet me Andorrën dhe Francën, ndërkohë që sot pritet të publikohet lista e futbollistëve. Trajneri Edoardo
PSG i "gjymtuar" mposht bindshëm ekipin më të trofeshëm të Championsit (VIDEO) Real Madrid nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e trofeshme në këtë edicion u mposht n
United i gjymtuar në sfidën përballë Barcelonës Manchester United dhe Barcelona do të përplasin brirët ditën e nesërme në "Old Trafford", sfidë e vlefshme për çerekfina
Supersfida me Kukësin e gjen Partizanin të gjymtuar Pjesa e fundit e sezonit nxjerr në pah se sa mbajnë gjunjët e skuadrave, si dhe cilësinë e stolit. Momentalisht, Partiza
Trupi i dekompozuar në Durrës, ku dyshon policia Një trup i një personi të dekompozuar është gjetur ditën e sotme në zonën e Currilave në qytetin e Durrësit. Nuk dihe
Kaos në fund të ndeshjes, tifozët grek pushtojnë fushën, portieri mbetet i gjymtuar (FOTO LAJM) Fundi i ndeshjes Olympiacos-Milan 3-1 ka bërë që tifozeria greke, e pranishme në numër në “Karaiskakis”, të pushtojë fus
Ushtarë të gjymtuar pa këmbë dhe duar, fotografitë që nuk harrohen Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Të gjymtuarit nga minat kërkojnë dëmshpërblim nga Serbia Shoqata e të Plagosurve Civilë nga Minat (SHPCM) ka kërkuar nga shteti serb që ta bëjë dëmshpërblimin e gjymtyrëve të hu
I shpëtoi tragjedisë, portieri i mbijetuar mbetet i gjymtuar Portieri brazilian, Jakson Ragnar Follmann, një nga gjashtë të mbijetuarit e aksidentit të avionit ku po udhëtonte ekipi
FOTO E DITËS / Një i gjymtuar nga sulmi dhe një çift që puthet (FOTO) Mes shume fotove qe kane qarkulluar sot rreth sulmeve terroriste ne Bruksel, kjo pa dyshim eshte me kuptimplota. Ne n
Fëmijë të gjymtuar nga pakujdesia mjekësore Një djalë 2-vjeçar i familjes B. nga Prishtina ka mbetur pa njërën dorë dhe pa dritën e syve si pasojë e moskujdesit mje
Shqipëria shpreson, Portugali "e gjymtuar" në Elbasan Kur na ndajnë më pak se dy javë nga sfida e 7 Shtatorit mes Shqipërisë dhe Portugalisë që do të zhvillohet në "Elbasan A
Ja një dritë jeshile për personat e gjymtuar Shkencëtarët amerikan në bazë të një nisme të ndërmarrë kanë krijuar gjymtyrën e një miu në laborator. Ky është një eksp
Njihuni me mësuesin e gjymtuar 25-vjeçar (FOTO LAJM) Ambicja është mënyra më e mirë për ta bërë një njeri me aftësi të kufizuara optimist dhe të jetë një ndër personat i cil
Berisha: Vizita e Ramës ishte e gjymtuar Ish-kryeministri Berisha, e ka cilësuar vizitën e Ramës në Beograd një vizitë të gjymtuar. Intervistën e dhënë së fundmi