999 rezultate për

gjylameti

Blerina Gjylameti bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Gjylameti është bërë sërish nënë e një
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Në zi dhe pa grim, si duket Gjylameti pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, një aksident tragjik i mori jetën vëllait të deputetes shqiptare Blerina Gjylameti. Vëllai i saj,
Me të zeza, pas humbjes së vëllait shfaqet për herë të parë Gjylameti (FOTO LAJM) Deputetja Blerina Gjylameti është shfaqur për herë të parë pas aksidentit tragjik ku humbi jetën vallai i saj i vetëm në
Blerina Gjylameti pas humbjes së vëllait: Mos e kalofshi kurrë, është barrë e familjes time Deputetja e PS-së Blerina Gjylamenti ka reaguar sërish pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj Elton Maçol
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
Me fustan transparent në Kuvend, Gjylameti "lë pa fjalë" deputetët (FOTO LAJM) Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Profil/ Kush është gazetari gjerman që rriti tensionet në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetarja e Partisë Socialiste të degës Tiranë, Blerina Gjylameti pati një përplasje me nënkryetarin e LSI, Luan Rama, i
Ka tymosur gjëra të gabuara! Reporteri i "Bild" i përgjigjet Gjylametit Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur
Gjylameti: Shkrime si i ai i "Bild-it" bëhen nga ata që nuk na duan të mirën Për socialistët, shkrimi i gjermanes "Bild" ku ndër të tjera theksonte se kryeministri Rama ishte përgjuar në një telefo
Dade dhe Gjylameti "nxjerrin thikat" (FOTO LAJM) Arta Dade dhe Blerina Gjylameti po përplasen publikisht prej disa ditësh pas deklaratës së ish-ministres së Jashtme të N
Plas majtas, Gjylameti thumbon Daden pasi tha se Rama duhet të ikë "Rama duhet të largohet, jo që të vi PD, por që PS të ketë një ekip vërtet përfaqësues. Vendi po shkon si mos më keq.
Humb njeriun e shtrenjtë, ditë zie për deputeten e Ramës Dita e sotme është një ditë zie për deputeten socialiste Blerina Gjylameti. Me anë të një statusi në Facebook, bëhet
Gjylameti i zë vendin Tahirit në Tiranë, lista e plotë e PS-së Kryesia e Partisë Socialiste ditën e sotme ka bërë me dije ndryshimet e drejtuesve politikë të saj në qarqe. Siç mu
Zëvëndësoi Tahirin, socialistja me të kuqe ja nis valles (FOTO LAJM) Blerina Gjylameti është deputetja socialiste e cila zëvëndësoi ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahirit pas përjashtimit