999 rezultate për

gjykatesi

SKANDAL/ Avokati i merr 6 mijë euro për të paguar gjykatësin Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati, i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të
Kush ishin skllavet e seksit të miliarderit Epstesin (FOTO LAJM) Një gjykatës federal në Nju Jork e quajti vetëvrasjen e Jeffrey Epstein një “kthesë të papritur ngjarjesh”, në hapje të
Zhbllokohet kompleksi Taiwani, Braçe i sulet gjykatësit Pak ditë pasi u mbyll me shumë bujë për shkak të mungesës së kuponit tatimor, ditën e sotme kompleksi Taiwani është zhbl
"Gjykatësit i morën në telefon nga kryeministria", Shehi zbulon detaje tronditëse Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Durrësit, për dhënien e mandatit kryebashkiakes së re
40 vite burg për "nënën monstër", vrau vogëlushin me rrip pasi urinoi në shtrat (FOTO LAJM) Një nënë monstër që rrahu djalin e saj dy-vjeçar për vdekje, sepse ai lagu shtratin është burgosur. Katrina Shangreaux,
Ky është shqiptari më i kërkuar në Angli Skuadra e ekstradimeve në Policinë Metropolitane në Londër kërkon ndihmën e publikun më lokalizimin e një shqiptari të k
Vodhi lopën dhe e ndërroi me makinë, e pëson keq hajduti Gjykata Themelore në Mitrovicë, dega në Vushtrri, të premten, e ka shpallur fajtor dhe e ka dënuar me një vit burgim efe
SHBA lë në burg shqiptarin, akuzohet për terrorizëm Një gjykatë në Missoula ka lënë në burg shqiptarin Fabjan Alametin, i cili akuzohet se gënjeu agjentët federale rreth pl
Lirohen shoferi dhe pronari i autobusit të tragjedisë Gjykatësi i procedurës paraprake përkohësisht ka vendosur t’ua shfuqizojë masën e paraburgimit pronarit dhe shoferit të
Lirohen nga paraburgimi shoferi dhe pronari i "Durmo Tours" Gjykatësi i procedurës paraprake përkohësisht ka vendosur t’ua shfuqizojë masën e paraburgimit pronarit dhe shoferit të
Aferë seksuale në zyrë! Përgjimi i gjykatësit shqiptar që tronditi Maqedoninë (VIDEO) Kamera e fshehtë ka zbuluar një aferë dashurie në zyrën e një gjykatësi të Gjykatës Themelore të Shkupit. Në videon
Raufi nuk është më avokat i Agim Ismailoviq Për shkak të mungesës së gjykatësit Ognen Stavrev, i cili prej disa ditësh gjendet në udhëtim zyrtarë jashtë shtetit, an
O'Conell qorton prokurorët dhe gjykatësit: Nuk po luftohet korrupsioni Ambasadori i Britanisë së Madhe, Ruairi O’Connell, ka thënë se korrupsioni në Kosovë, sidomos ai i nivelit të lartë, nuk
Filipçe sulmon gjykatësit dhe prijësit fetarë për abortin Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në debatin publik për Ligjin e abortit, në Komisionin për Shëndetësi ka deklaruar
Kërkohet largimi i gjykatësit serb nga rasti i vrasjes së Almirit Në seancën e rigjykimit për rastin e Almir Aliut, pala e dëmtuar kërkoi ndërrimin e gjykatësit ndihmës Lubomir Gjorgjevi
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
Fanset e Saimir Tahirit çudisin gjykatësin me bluzat dhe shkrimet për ish-ministrin (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë sërish sot në gjykatë, por kësaj radhe nuk ishte vetëm me avokatin. Bashkë me Tahirin, në sallën
Zbardhet letra e pendesës së gjykatësit që pushkatoi Don Shtjefë Kurtin (DOKUMENT) Prokurori dhe gjykatësi që çuan drejt pushkatimit Dom Shtjefën Kurtin, i akuzuar për “sabotim dhe agjitacion e propagand
Paralajmërimi i frikshëm, kriminelët serbë do të dalin nga burgu Christoph Flugge, ish gjykatës i Tribunalit të Hagës dhe Mekanizmit Ndërkombëtar për drejtësi e ka akuzuar gjykatësin Je
Donin të korruptonin gjykatësin, arrestohet një avokat Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar arrestimin e avokatit Sokol Gjini dhe Eriger Bushi pasi akuzohen për veprën pen