999 rezultate për

gjykates

"Gostiste" me kanabis nëpër lokale, arrestohet i riu Policia e Lezhës ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili u kap në një lokal duke shpërndarë lëndë narkotike. Gjatë kontrol
Ndarja e detit me Greqinë, Rama: Do i drejtohemi gjykatës Kryeministri Rama u shpreh se do tu drejtohen instancave ndërkombëtare për të zgjidhur çëstjen e delimitimit detar me Gr
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
Gjykoi Tahirin, konfirmohet në detyrë gjykatësja e GJKKO-së KPK ka vendosur konfirmimin në detyrë për gjyqtaren Flora Hajredinaj, e cila ka qenë pjesë e trupës gjykuese për ish-min
Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Liroi të dënuarin përjetë, Rama: I paudhi me çyrk gjykatësi Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kallëzimit të gjyqtarit Markelian Kuqo, i cili liroi Gerd Gjinerarin, i dënuar për
Pezullohet puna në Gjykatën e Apelit në Gjirokastër, sekretarja infektohet me COVID-19 Sekretarja e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër ka rezultuar pozitive me COVID-19. Ndërkohe nga DSHP janë marrë 7 tamp
Agimi i Artë në Gjykatë, dronë e helikopterë patrullojnë nga ajri (VIDEO) Gjykata e Apelit në Athinë mori sot vendimin ndaj Agimit të Artë, duke e shpallur atë si organizatë kriminale. Proces
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra gjyqtari i gjykatës së Tiranës Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Gjykatës së shkallës së parë të Tiranës, Neritan Cena. Komisioni i Pavarur i Kualifi
Vrau me thikë 7 vjeçaren në mes të parkut, shqiptarja del para gjykatës angleze Një grua shqiptare e akuzuar për vrasjen e një vajze shtatë vjeçare angleze në sy të prindërve, në ditën e Nënës, është
Një nga shqiptaret më të kërkuara, ekstradohet Aurela Doksani Interpol Tirana ka ekstraduar nga Greqia drejt vendit tonë, shtetasen shqiptare Aurela Doksani, 43 vjeçe, lindur në Fier
Tension jashtë gjykatës, Margjeka bën akuzën e fortë: Më arrestoi PS Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka akuzuar PS si shkaktare të arrestimit të saj. Ajo është përplasur me policinë duke kërku
Arta Marku emërohet prokurore e përkohshme pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë Ish-kryeprokurorja Arta Marku është emëruar përkohësisht prokurore pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë. Vendimi është
Përndiqte bashkëshorten e tij, 41 vjeçari arrestohet nga Policia Një shtetas është arrestuar mëngjesin e së enjtes (24.09.2020) nga Policia e Beratit. Shtetasi P.V, 41 vjeç nga Ura
Me maskë dhe syze, Fjolla Morina del para gjykatës (VIDEO) 34-vjeçarja përfundoi në spital në momentin kur u arrestua dhe u transferua në policinë e Kukësit, pasi nuk ndihej mirë.
Nesër del përballë gjykatës, Fjolla Morina është shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua dy ditë më parë në pikë kufitare të Morinës, pasi u kap me armë zjarri.
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Dosjet e Gjykatës Speciale në duart e OVL-UÇK Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati ka thënë se dokumentet e
"Isha i pirë", lihet i lirë i moshuari që ngacmoi s*ksualisht 16-vjeçarin Romeo Oço, 66-vjeç i cili u vu në pranga pasi ngacmoi seksualisht një 16-vjeçar është liruar nga qelia dhe është lënë në
Me kokën poshtë, abuzuesi i 13 vjeçares del para gjykatës Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci ka dalë sot para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13-vj