999 rezultate për

gjuzi

Gjuzi: Meta të kishte lënë postin që prej 2017 Deputeti Kujtim Gjuzi gjatë fjalës së tij në seancën plenare ku po diskutohet shkarkimi i presidentit Meta, është shpreh
Si asnjëherë, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës Kujtim Gjuzi është një nga deputetët i cili u shndërrua brenda pak javësh ndër më të komentuarit për shkak të deklaratav
Kujtim Gjuzi shkon me lap top në Kuvend për të hyrë në Facebook (FOTO LAJM) Seancat plenare janë të mërzitshme dhe shpesh herë edhe të padurueshme jo vetëm për publikun që i ndjek por edhe vetë de
Pasi Rama e quajti "Naltmadhëri", replikon Kujtim Gjuzi Pasi deputeti Gjuzi, e ndërpreu Ramën në fjalën e tij në kuvend, kryeministri e quajti atë "Naltmadhëri", dhe po ndërpri
E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë Teksa Gjuzi ishte duk
Kujtim Gjuzi tregon pse ishte mes protestuesve: Shkova te zyra e Lleshajt dhe i lashë një porosi Kreu i Partisë Konstervatore, Kujtim Gjuzi ka treguar arsyen pse ishte në mes të protestuesve në protestën e 25 majit.
Plas në studio, Gjuzi zihet me Myftarajn (VIDEO) Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u përplas me Kastriot Myftarajn, i
Gjuzi shpërthen ndaj Ramës: S'di ti japi biçikletës dhe makinës (VIDEO) Kreu i Partisë Konstervatore Kujtim Gjuzi ngë emisioni "360 Gradë" tregoi se kryeministri Rama nuk di ti japë biçikletës
Pasi i refuzuan azilin u vra në Tiranë, autori drejt lirimit nga burgu Mario Majollari u vra një vit më parë pranë banesës së tij në rrugën ‘Aleksandër Moisiu’ në Tiranë dhe i dyshuar për kët
Gjuzi: Mos bini pre e provokimeve Deputeti i cili doli nga listat e PD, Kujtim Gjuzi ka hapur një faqe të re në Facebook dhe i ve në dukje qytetarët se kj
Kujtim Gjuzi gjen belanë pas famës së menjëhershme (FOTO LAJM) Me deklaratat dhe qendrimet e tija publike, deputeti i PD-së, Kujtim Gjuzi është ndër personazhet publik më të përfolur
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Rama: Rudina nuk është karagjoze, mendimi im për Gjuzin Kryeministri Edi Rama thotë se do bëjë reforma të rëndësishme dhe me opozitën e re. Por i pyetur për cilësinë e kësaj op
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir me
Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish
Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin “Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në e
Pretendoi se kompania gjigande e orëve i kishte kërkuar bashkëpunim, Gjuzi ngelet me gisht në gojë Deputeti Kujtim Gjuzi mbrëmjen e djeshme ka folur për orën "Atlantik" që ai mban në dorë dhe e vendos vetëm për raste të
"Kunata s'e pranonte dot se e kisha tradhtuar", Kujtim Gjuzi flet për divorcin e tij (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi, komentoi në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, edhe disa probleme familjare që ka patur kohë
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti