999 rezultate për

gjuzi

I dehur dhe në shoqërinë e 3 biondeve, Kujtim Gjuzi e djeg për Shën Valentin (VIDEO) Kujtim Gjuzi është padyshim një ndër deputetët të komentuar në Shqipëri. Së fundmi është filmuar i shoqëruar nga 3 b
Gjuzi i "lëvdoi ballkonin", Silvana do ju habitë të gjithëve: Është e martuar dhe ka fëmijë (FOTO LAJM) Volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ,Silvana Bushati ishte e ftuar në “Ftesë në 5”. Ajo ishte
Kujtim Gjuzi i dashuruar! Kapet mat në pikë të mëngjesit teksa blen lule (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka lënë pas divorcin dhe si duket është sërish i dashuruar! Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të
Gjuzi kërcënon Ramën për vjedhje, Hysi: Tërhiqni fjalën menjëherë Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme në Kuvend foli me tone kërcënuese drejtuar kryeministrit Edi Rama, se ndër vite
Gjuzi i jep flamurin Bushatit, cili është qëllimi i tij Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme ka ngritur lart flamurin shqiptae për shkak se ka qenë i irrituar me mazhorancë
Po ecte përmes makinave, Kujtim Gjuzi për pak sa nuk rrezikoi jetën (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një prej deputetëve që merr vëmendje për shkak tëe daljeve publike, qëndrimeve apo dhe jetës që ai bë
Gjuzi paralajmëron Lleshajn: Mos më thuaj mua pusho! Një situatë e tensionuar ka ndodhur sot në Kuvend, ndërmjet deputetit Kujtim Gjuzi dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Ll
Kujtim Gjuzi në Kuvend: Amnistia e mangët, 175 janë pak për t’u liruar! Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme plenare kërkon zgjerimin e kategorive për amnistisë. Nga foltorja e Kuvendit
Acarohet keq Gjuzi në Kuvend: Ça ke që tund kokën ti ore, nuk të pëlqen? Ditën e sotme ka nisur seanca plenare e para për vitin 2020. Teksa kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi po prezantonte rr
Nuk shqetësohet fare! Ish-kryu i ALUIZN-it në kërkim nga policia poston në Facebook Ish-kreu i Aluiznit në Durrës, Flamur Gjuzi ka sfidur policinë duke mos pyetur në lidhje me hetimin e hapur ndaj tij dhe
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Nga "bishat" lukzoze te byreku me dhallë, çfarë po ndodh me Gjuzin (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Kujtim Gjuzi gjithmonë ka tërhequr vëmendje me mënyrën se si shfaqet në publik, që nga veshjet e çud
U dashurua pas divorcit në Facebook, Gjuzi i jep "lamtumirën" publikisht ish-gruas Pak muaj më parë në media bëri bujë divorci i deputetit të ri të opozitës Kujtim Gjuzi. Dhe vetëm pak ditë më parë Ku
"Nuk mendoja se do ta doja kaq shumë", Kujtim Gjuzi gjen dashurinë në Facebook Deputeti Kujtim Gjuzi u nda nga bashkëshortja pak ditë pasi mori mandatin e deputetit të Republikës së Shqipërisë. Ma
Gjuzi i drejtohet Ruçit në Kuvend: Je krushk me Bashën, mohoje po deshe Deputeti i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka mbajtur sot fjalën në Kuvend dhe ka kritikuar kryeparlametarin Gramoz R
Shkon për të dhënë llogari, Kujtim Gjuzi kopjon Edi Ramën për veshjen (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi debatoi me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin, për shkak të veshjes së tij jashtë etike. Ruçi i
Kujtim Gjuzi dhe Myslim Murrizi, drejt ndëshkimit për diskriminim! Zbulohet arsyeja Deputeti Kujtim Gjuzi dhe nënkryetari Kuvendit, Myslim Murrizi, mund të ndëshkohen për përdorimin e gjuhës së urrejtjes
Bëjnë sikur zihen, fotografi nxjerr sekretin: Rama dhe Gjuzi janë miq të vjetër! Opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë vazhdon të frekuentojë Kuvendin në karriget e lëna bosh nga kolegët e tyre të opoz