999 rezultate për

gjurmet

Ndjek gjurmët e babait, Schumacher i bashkohet Ferrarit (VIDEO) Më në fund mbërrin zyrtarizimi: Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do
Në zyrë me oxhak 18 000 euro dhe shtëpi me kalorifer kinez? Gjurmët e oxhakut që të cojnë tek Rama Publikimi padashje i pamjeve të një oxhaku ultra modern 18 000 euro i prishën të gjithë skemën e publicitetit të Ramës n
Policia bie në gjurmët e vrasësit të Briseldës, si u shpëtoi të premten Policia e Tiranës ka rënë në gjurmët e autorit të vrasjes së Briselda Gjikolës dhe plagosjes së mikut të saj Erion Bengo
Juventus nën gjurmët e talentit të Dortmund Skuadra e Borussia Dortmund po zhvillon një sezon madhështor pasi kryeson kampionatin gjerman dhe ka treguar paraqitje m
Bayern Mynih nën gjurmët e yllit të Manchester City Skuadra e Bayern Mynih e ka humbur shkëlqimin e saj në vitet e fundit edhe për shkak të pasivitetit në merkato për të sj
Inter nën gjurmët e yllit të Barçës Skuadra e Interit ka rkthyer interesin për yllin e Barcelonës, Malcom. Zikaltërit ishin në gjurmët e talentit edhe në me
3 milion euro drogë shqiptare, si ranë Guardia di Finanza në gjurmët e gomones Policia italiane ka kapur një sasi të konsiderueshme droge në Bari që vinte nga Shqipëria. Guardia di Finanza italia
Milan nën gjurmët e sulmuesit të rekordeve Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso i ka hapur dyert e transferimit sulmuesit legjendar, Zlatan Ibrahimoviç. Aktualisht
Hashim Thaçi në gjurmët e Vuçiq, qytetarët në shesh kundër tij! Enver Bytyçi Në ditën që në Sheshin “Skënderbej” të Prishtinës u mblodhën mijëra e dhjetra mijë qytetarë të
E frikshme, burri hedh gruan nga ballkoni: Kështu i fshehu gjurmët (VIDEO) Këto janë momentet tronditëse ku shihet një gruaje që vritet nga bashkëshorti i saj në Brazil. Pamjet e tmerrshme tr
Gjendet thesari 6 mijë vjeçar në Shqipëri (VIDEO) Kryeministri Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga gërmimet arkeologjike që kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP. P
Shokon gazetari serb: Gjurmët për vrasjen e Ivanoviçit çojnë tek zyra e Gjuriçit Gazetari serb, Stefan Cvetkoviq që pretendon se po merret me hetimin për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ka thënë se lidhje
Vajza e Miriamit në gjurmët e prindërve të saj? (FOTO LAJM) Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër të një vajze. Ameli shpesh e ka provuar se do të jetë në rrugën e prin
Kush po e fundos Xhafajn? Gjurmët që të çojnë tek Tahiri Në të dyja daljet e tij publike, përtej syve që lotonin dhe fjalive që përmblidheshin në togfjalëshin "do gjej drejtësin
Nata e tmerrshme kur djalli vizitoi fshatin dhe la gjurmët në dëborë Në 8 shkurt 1855, njerëz që jetonin pranë Lumit Exe në Devon u zgjuan me një shtresë të trashë dëbore, të bardhë dhe të
Edhe Chelsea vihet në gjurmët e Asamoas Inter besohet se është shumë pranë sigurimit të nënshkrimit të Asamoah duke mos lënë pas edhe interesimin për Stefan De
E pabesueshme, shihni sesi duken gjurmët e këmbëve në hënë në ultra HD (VIDEO) NASA ka lëshuar pamjet e reja video që tregojnë sipërfaqen e hënës në rezolucion të mprehtë. Agjensia amerikane e hap
Gjendet në Budva motori i ujit ku dhe humbi gjurmët 32-vjeçari Policia e Vlorës bën me dije se ka gjetur motorin e detit që përdorte 32 vjecari Santo Ymeraj, i cili rezulton i humbur
Gjurmët e dinosaurëve më të mëdhenj të botës gjenden në Isle of Skye Shkencëtarët kanë zbuluar afërsisht 50 gjurmë këmbësh në Isle of Skye lënë pas nga dinozaurët më të mëdhenj në botë. Mbi
Eto'o ndjek gjurmët e legjendës së Milanit, kandidon për president Samuel Eto’o e ka parashikuar të ardhmen e tij përpara se të varë këpucët në gozhdë. Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Inter