999 rezultate për

gjurme

Gjurmët e sulmit në Vjenë të çojë edhe në Gjermani, lidhja me 4 persona Gjurmët e sulmit në Vjenë, të cojnë edhe në Gjermani. Janë kryer bastisje tek katër persona për të cilët kezistojnë dysh
Asnjë gjurmë, bllokohen në galeri tre minatorë Një inxhinier miniere dhe dy minatorë kanë humbur kontaktet me familjarët pasditen e sotme. Sipas policisë, “rreth or
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
Zhduket pa gjurmë një vajzë 19-vjeçare shqiptare në Greqi Një vajzë e re në Greqi vetëm 19-vjeçare është zhdukur pa gjurmë. Mësohet se e reja u zhduk në datën 16 tetor, në zon
U nis për intervistë pune, zhduket pa lënë gjurmë 19 vjeçarja shqiptare në Greqi Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi. Vajza e identi
Familjarët në alarm, zhduket pa gjurmë 40-vjeçari në Elbasan (FOTO LAJM) Familjarët e një 40-vjecari në Elbasan janë alarmuar, sepse shtetasi Rrapush Ceca është zhdukur pa gjurmë. Vëllai i
Prej ditësh asnjë gjurmë, zhduket në mënyrë mafioze vlonjati (FOTO LAJM) Një shtetas ka humbur kontaktet me familjen në Lepenicë të Vlorës. Shtetasi i humbur është Ermal Ngucaj, 40 vjec prej
Zhduket prej 10 ditësh pa asnjë gjurmë 22-vjeçarja, nëna mes lotësh dyshon për rrëmbim Prej 10 ditësh, Dajana Mita, kjo 22-vjeçare nga Lushnja që shihni në këtë foto, është larguar nga banesa e saj pa lënë a
U pa për herë të fundit pranë Bashkisë në Vlorë, zhduket pa gjurmë 44-vjeçari Një 44 vjeçar i quajtur Andon Haxhiraj, me probleme të shëndetit mendor, prej 3 ditësh nuk është kthyer në banesë dhe ka
"Rraketa" e Juventusit refuzon Man.United, kërkon të lej gjurmë te ekipi torinez Anësori i Juventusit, Dagllas Costa raportohet se ka refuzuar një kalim tek Manchester United dhe shpreson që të bindë t
Shqiptari zhduket pa gjurmë në Greqi Ditën e djeshme, një 48-vjeçar me origjinë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë. Departamenti i policisë në Tyrnavo
Zhduket pa lënë gjurmë 17 vjeçari shqiptar në Angli Një adoleshent shqiptar rezulton i zhdukur që prej 20 gushtit të këtij viti në Angli. Sipas mediave britanike, 17 vj
Bëhet e gjallë shqiptarja, nëna e 4 fëmijëve që kishte humbur gjurmët në Greqi 27-vjeçarja shqiptare qe u raportua e humbur disa ditë më parë në Greqi, fatmirësisht është gjetur. Mediat vendase s
Zhduket pa lënë gjurmë 27 vjeçarja shqiptare në Greqi Një 27-vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Greqi. Antonia Nikolla nga Profit Ilia të Iraklios në Kretë,
3 ditë pa asnjë gjurmë, kjo është banesa në Fushë Krujë ku qëndroi 15-vjecarja (VIDEO) Pas 3 ditësh, është gjetur në Fushë-Krujë, minorenia nga Vlora e cila dyshohet se shoqërohej me një djalë. Videoja që
Zhduket pa lënë gjurmë 11 vjeçari në Tiranë Një fëmijë 11-vjeçar, i identifikuar me inicialet R.D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës s
Shqiptari zhduket pa gjurmë, policia në Angli vë alarmin për këdo që ka informacion Një i ri shqiptar është zhdukur duke bërë që me urgjencë të nisë hetimi për gjetjen e tij. Mësohet se shqiptari ësht
Prej 10 ditësh asnjë gjurmë, zhduket shqiptari në Greqi (FOTO LAJM) Prej 10 ditësh zhduket shqiptari në Greqi. Familja dhe policia greke janë në kërkim të shtetasit Andon Gogo. I zhduku
U zhduk pa gjurmë që prej marsit, gjendet i groposur në Maqedoni 35 vjeçari nga Kavaja Trupi i pajetë që rezultonte i zhdukur prej disa javësh, i një shqiptari, është gjetur në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fja