999 rezultate për

gjurit

Goditje e rëndë për Atleticon, Felix probleme me ligamentet e gjurit Skuadra e Atletico Madrid ka marrë një goditje të rëndë në seancën e sotme stërvitore. Ylli portugez i kësaj skuadre,
20 vite pas dëmtimit shokues që tronditi botën dhe karrierën e Ronaldos (VIDEO) Më 12 prill 2000, plot 20 vite më parë, themelet e futbollit të planetit u tronditën. Ronaldo Luís Nazário de Lima pësoi
ZYRTARE/ Luis Suarez do të operohet Tashmë është zyrtare, vetëm operimi e shpëton Suarezin nga dhimbjet e shumta që uruguaiani ka në gjurin e djathtë… do të
Lajm i madh për tifozët e Juventusit, Sarri: Ronaldo nuk ka më probleme me gjurin Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, i ka siguruar tifozët e bardhezinjve se sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo është
Fundet poshtë gjurit po bëjnë namin, si t’i kombinoni për t’u dukur yll (FOTO LAJM) Fundet poshtë gjurit janë kthyer në veshjen e preferuar të shumë vajzave. Këtë sezon ata do të preferohen shumë dhe d
Chiellini këput ligamentet e gjurit Gioergio Cheillini është dëmtuar në stërvitjen e ditës së sotme, duke ndjerë dhimbje në gjurin e tij të djathtë. Ju
Anësori i Juventusit i pafat, këput sërish ligamentet e gjurit Marko Pjaca futbollisti në pronësi të Juventusit por i huazuar tek Fiorentina, është dëmtuar rëndë duke këputur sërish l
Bonaventura rrezikon të mungojë 5 muaj për Milanin Milan rrezikon që ta humbet Giacomo Bonaventura për tre deri në pesë muaj. Sipas Sky Sport SItalia, vendimi do të mer
Kovac me dhimbje koke, Alcantara dëmton ligamentet e gjurit Bayern Munichu ka marrë lajme negative nga stafi mjekësor, pasi që Thiago Alcantara do të mungojë 4 deri në 6 javë. F
Mesfushori i Kombëtares këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29'-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, pë
Ghoulam merr një tjetër lëndim të tmerrshëm, Napoli në kërkim të një mbrojtësi Faouzi Ghoulam do të jetë jashtë fushave për një vit, pasi ka thyer kupën e gjurit. Mbrojtësi i majtë i Napolit, Faou
Kirurgu ortoped italian: Jetike vendosja e protezave cilësore Traumat nga aksidentet rrugore gjejnë prej vitesh zgjidhje në Spitalin Amerikan, ku dhjetra pacientë të cilët i janë nën
Këputi ligamentin e gjurit, Ghoulam do të mungojë 6 muaj U vërtetua më e keqja, ajo të cilës i frikësoheshin te Napoli në përfundim të ndeshjes me Manchester City-n. Pas ekz
Trajneri i Bayernit trembet se Ribery e ka mbyllur sezonin Franck Ribery mund t’i ketë thënë lamtumirë sezonit për shkak të një dëmtimi të pësuar të dielën, në ndeshjen që ekipi i
Dhimbjet e gjurit tani mund të kurohen në shtëpi! Ja zgjidhja Dhimbja e gjunjëve, e cila nuk kalon kurrë, limiton veprimet më të vogla të jetës së përditshme. Si mund të mos vuan
Shëroni dhimbjen e gjurit me metoda natyrale Dhimbja e gjurit është një ndër shqetësimet më të shpeshta shëndetësore dhe që prek mosha të ndryshme pavarësisht profes
Fundi poshtë gjurit, trendi i pranverës (FOTO LAJM) Fundet poshtë gjurit duket se dhe sivjet do të jenë një trend, ato të japin mundësinë e krijimit të një pamje elegante,
Dëmtim serioz për Alaban, sezon i përfunduar (VIDEO) Vjen lajmi që Bayern Munchen nuk do donte ta merrte kurrë. Sipas asaj që raporton "Sky Germany", sezoni për David Alaban
Konfirmohet: Javi Martinez 6 muaj jashtë fushe (FOTO LAJM) Pas humbjes në Superkupën e Gjermanisë përballë Borussia Dortmund, Bayern Munchen merr një tjetër goditje të rëndë. Kamp
Dëmtohet Thiago, “Adios” Brazil! Thiago Alcantara humbet Botërorin. Mesfushori i përfaqësueses së Spanjës është firoja e parë e listës së Vincente Del Bo