999 rezultate për

gjurin

Dëmtohet rëndë "bomberi" i kombëtares shqiptare, rrezikon disa muaj jashtë Një dëmtim i rëndë për Armando Sadikun ka ndodhur në miqësoren që Levante zhvilloi dje kundër skuadrës holandeze, Herenv
Armando Sadiku pëson një dëmtim të rëndë Punët për Armando Sadikun tek Levante nuk po shkojnë aspak mirë. Formës jo të mirë të sezonit të kaluar, tashmë i është
Foto "tmerruese", Ibra zbulon gjurin e dëmtuar: Më thanë mbaroi, u thashë, jo! Ibrahimovic është prej kohësh lojtarë i Los Angeles Galaxy në MLS, kampionatin e Amerikës. Ai falë aftësive të tij ë
Luftë e fortë, ia thyen gjurin me një goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
I thyen këmbën me tek goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
Ozil nuk nuk luan kundër Arabisë Saudite, probleme me gjurin Federata e Futbollit të Gjermanisë ka njoftuar se mesfushori, Mesut Ozil, nuk do të paraqitet në miqësore me Arabinë Sau
Këto janë opsionet e duhura që Jupp Heynckes mund të zëvendësoj vendin e Vidalit Arturo Vidal pas operacionit në gjurin e tij të djathtë do të humbasë pjesën tjetër të sezonit. Kiliani kishteproblem
Operacion në gju, Vidal nuk do të luajë kundër Real Madrid Skuadra e tij ka një ndeshje të vështirë përballë Real Madrid, por Vidalit i duhet që të kryejë një operacion në gju në
Panik tek Roma, goleadori Under ndrydh gjurin Cengiz Under do ti mungojë Romës në një afat të pacaktuar akoma pasi ka ndrydhur gjurin. Por sipas asaj që raportojnë me
Dëmtohet Aguerro, argjentinasi e tregon vetë sa do të mungojë Gjatë ditës së sotme Sergio Aguero ka dëmtuar gjurin dhe si pasojë nuk do të jetë në urdhërat e Pep Guardiolas. Ka qënë
Ibra i jep fund aventurës me United, drejt transferimit te .. Zlatan Ibrahimovic i ka dhënë fund karrierës së tij te Manchester United. Sipas mediave angleze suedezi në fund të këtij
Napoli 4-5 muaj pa bomberin e saj Nis sot rrugëtimi i vështirë i rikuperimit për sulmuesin Arkadiusz Milik pas një dëmtimit të rëndë që ka pësuar në gjuri
Ja dëmtimi horror i mbrojtësit të Chelsea-t (VIDEO +18) Mediat angleze kanë publikuar pamjet se si futbollisti pëson një incident të rëndë në fushë. Në momentin që ai fiton një
Juve në alarm, 18 dëmtime deri më tani Te Juventusi zyrtarisht është ngritur alarmi i dëmtimeve. Në fakt me fitoren e fundit të dielën janë shtuar edhe dy dëmt
Probleme me gjurin, CR7 në dyshim për Juven? Në ndeshjen kundër Sevillas, ku i dha fitoren Real Madridit falë në tripletë, Cristiano Ronaldo ka marrë një goditje në
Real Madrid pa 3 yje kundër Atleticos (FOTO LAJM) "Gjithmonë dhe më e vështirë", ky është titulli i sotëm i të përditshmes madrilene "Marca". Një titull që i dedikohet ta
Shihni gjurin e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Real Madrid mund të humbasë për disa ditë yllin e saj Cristiano Ronaldo. "Topi i Artë" pësoi një dëmtim në gju në ndeshj
Real-United, CR7 "shtrëngon dhëmbët" (FOTO LAJM) Crisiano Ronaldo mund të luajë disa minuta në ndeshjen miqësore ndaj Manchester United. Ylli portugez ka patur probleme
"Brazil 2014", 29 yjet që mungojnë ose rrezikojnë (FOTO LAJM) I vetmi shqetësim në ndeshjen ndaj Shtutgartit ka qenë Bastian Shvajnshtaiger. Teksa drejtoi ekipin si kapiten në munges
Horror! Futbollisti thyen gjurin në fushë (FOTO-VIDEO) Futbollisti i Everton Bryan Oviedo ishte protagonist i një dëmtimi të frikshëm në ndeshjen e djeshme të FA Cup kundër St