999 rezultate për

gjuric

Gjuriç i nevrikosur me protestuesit që pushtuan televizionin shtetëror Pas protestave të djeshme Kryetari i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjjuriç ka deklarua
Gjuriç: Dialogu me Kosovën ka hyrë në arkivol Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’ në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka thënë se Platforma e Dialogut ës
Gjuriç nxjerr dështimin e politikës së jashtme që drejtohet nga Pacolli Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka reaguar pas deklarimeve të kryem
Pacolli jep lejën, Gjuriç vjen në Kosovë Shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, sot pritet të vijë në Kosovë. Gjuriç sot do të mbajë n
Serbia nuk ndalet, synon të ndërhyjë te Trepça Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’ në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka paralajmëruar se në vitin 2019,
Zbutet Gjuriç: Jemi gati për marrëveshje me Kosovën Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka thënë sot se vendi i tij do të fla
Gjuriç: Ivanoviçin e vranë shqiptarët I ashtuquajturi drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën Marko Gjuriç duket të jetë bërë edhe gjykatës në rastin e v
Ministri serb: Luftë me shqiptarët Shefi i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç është shfaqur me ideologji të njëjtë siku
Serbisë i djeg taksa doganore, kërkon shpëtim nga Merkel I ashtuquajtur shef i Zyrës për Kosovë në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç po mban shpresa të mëdha që bisedimet mes pre
Gjuriç: Nuk e njohim me asnjë çmim Kosovën Shefi i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’ në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka thënë se zgjidhja për Republikën e
Gjuriç përballet me një suprizë të hidhur në kufirin e Kosovës Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën Marko Gjuriç sot pasdite nuk është lejuar të hyjë në Kosovë. Gjuriç pak
Gjuriç hyn në Kosovë, këto takime po zhvillon Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç dhe ministri i Drejtësisë, Nikola Sela
Gjuriç: Prifti Janiq është gënjeshtar, nuk ka trazira në Veri Duket se deklarata e Priftit të Manastirit të Deçanit Sava Janjiq se po përgatitet një skenar për dhunë në Veri po u dje
Gjuriç harron si u tërhoq zvarrë mes Prishtinës dhe flet për politikanët e Kosovës Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se ka kohë që gjërat nuk i kanë shkuar mirë z
Shokon gazetari serb: Gjurmët për vrasjen e Ivanoviçit çojnë tek zyra e Gjuriçit Gazetari serb, Stefan Cvetkoviq që pretendon se po merret me hetimin për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ka thënë se lidhje
Krimi makabër, babai e goditi me topuz djalin kur ishte në gjumë Një 41-vjeçar ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, tri ditë pasi u dhunua barbarisht nga babai i tij. Ng
Serbia vazhdon përpjekjet kundër Ushtrisë së Kosovës Drejtori i Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriç, i ka ftuar sot të gjithë serbët që në asnjë mënyrë të mos marrin pjesë në fo
Gjuriç hyn në Kosovë Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, sot do të qëndrojë në Kosovë. Bëhet të ditur se ai do
Arifi ndryshe nga Thaçi i kundërvihet dialogut me Serbinë, çmendet Gjuriç Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, tha sot se refuzimi i dialogut nga ana e Kosovës është
Çitaku i hakërrehet Gjuriçit: Gënjeshtar Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), Vlora Çitaku e ka quajtur të turpshme një video të prod