999 rezultate për

gjumĂ

Nëse jeni gjumash, me këto këshilla në orën 06.00 do të jeni në këmbë Dita është e përbërë nga një mijë e katërqind e dyzet minuta, por prapë ato nuk janë të mjfatueshme. Takimet, punët e sh
Për të gjithë gjumashët: 10 këshilla efektive si të ngriheni herët në mëngjes! Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh
Për të gjithë gjumashët: 10 këshilla efektive si të ngriheni herët në mëngjes Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh
Kjo është për të gjithë ju gjumashë: Ja si të zgjoheni në mëngjes pa përtesë Për shumicën e njerëzve zgjimi shpejt në mëngjes është një torturë e vërtetë. Mirëpo, nuk ka pse të jetë një sfidë ka
Mezi zgjohen në mëngjes! Këto janë shenjat më gjumashe të horoskopit Jo të gjithë njerëzit e përjetojnë mirë zgjimin në mëngjes. Disa ndihen të lodhur, e disa plot me energji. Kjo varet edh
"Jam gjumash, bëhem i rreptë me fëmijët", Messi: Dua patjetër një Champions Leo Messi ka marrë ditën e djeshme "Këpucën e Artë", të gjashtën në karrierën e tij. "Pleshti" ishte golashënuesi më
Doni edhe punë edhe gjumë, zbulohet zgjidhja për gjumashët (FOTO LAJM) Netët e gjata dhe mëngjeset e përgjumura janë një gjendje që askush nuk e dëshirojmë por që vazhdimisht na ndodh. Dis
Të gjithë i thonin gjumashe por prapa saj fshihej një histori e trishtë 21 vjeçarja Rhoda Rodriguez-Diaz nganjëherë fle 22 orë në ditë, nganjëherë kalon ditë e madje javë e shtrirë në shtrat d
Studimi, gjumashët rrezikojnë shëndetin Sasia e rekomanduar e gjumit për të rriturit është gjashtë deri në tetë orë në natë. Duke fjetur më shumë se kaq, rritet
Lajm i mirë për gjumashët që flejnë edhe pasi bie alarmi, zbuloni cfarë thotë studimi Zilja e zgjimit bie, një krah ngrihet dhe gishti mbi butonin e saj për ta fikur, të kthehesh nga ana tjetër, është diçka
Profesorët turq nuk e përfillin shtetin gjumash të Kosovës, gërmojnë si u do qefi Një profesor nga Stambolli i Turqisë së bashku me dy shoqërues, këto ditë po bejnë hulumtime në varrezat e vjetra të fsh
Kujdes gjumasha! Në fund të marsit ndryshon ora E diela e fundit e marsit do të sjellë edhe ndryshimin e orës për vendet e Europës. Diskutimet për ndryshimin e orës
Lajm i mirë për gjumashët, këtë të dielë rikthehet ora dimërore Më në fund një lajm i mirë për ata që preferojnë të flenë në mëngjes. Tani do të keni mundësi të flini një orë më shu
Një lajm i keq për gjumashët Njerëzit flenë nga një deri në dy orë më pak, sesa 50 vite më parë, si rezultat i vrullit të jetës dhe teknologjisë mod
Lajm i mirë për gjumashët, ja çfarë do ndodhë në 30 tetor Për të gjithë personat të cilët dashurojnë të flenë më shumë, prej datës 30 tetor do të kenë mundësi të flenë një orë më
Ju duket sikur partneri juaj është gjumash? Mos e akuzoni më partnerin, faji është i orës biologjike Shkencëtarët mendojnë se kanë zbuluar më në fund arsyen se pse burrat duket sikur e kanë më të thjeshtë t’i zërë gjumi s
Cana zbulon "gjumashin" e Kombëtares (FOTO) Kapiteni i kombëtares sonë, Lorik Cana me një foto në profilin e tij në Instagram ka zbuluar "gjumashin" e kuqezinjve. R
Ora e duhur për zgjimin e gjumashëve (FOTO LAJM) Të ngrihemi në mëngjes është pjesa më delikate e ditës, për të gjithë ato që e kanë të vështirë të zgjohen janë krijuar
Qeshni pak me këto foto, ja gjumashët që i zë gjumi kudo (FOTO-LAJM) Ju ka ndohur t'iu zërë gjumi në autobus apo në vendin e punës? Fotot që shihni më lartë tregojnë pikërsiht momente kur p
Ja si tallen shokët e skuadrës me Florenz gjumashin (FOTO-LAJM) Ja si tallen lojtarët e skuadrës së Romës me Florenz, kur ai kishte marrë një sy gjumë gjatë fluturimit për në Boston. S