999 rezultate për

gjuan

Leopardi zbarkon në qytetin indian dhe gjuan njerëzit (VIDEO) Një leopard ka shkaktuar panik në qytetin indian Jalandhar pasi u end rreth e rrotull për disa orë duke sulmuar banorët,
Përgjuan me dron 7 vajza të zhveshura në jaht, e pësojnë Dronët janë dora e fundit e teknologjisë. Sa të dobishëm, ata janë edhe shkelës të privatësisë. Në Spanjë disa femra lak
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Tjetër gol në sfidën Partizani-Tirana (VIDEO) Në “Selman Stërmasi” po luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë
Dëgjohen bombat e rastit Titanik Në Gjykatën Penale në Shkup sot paradite u dëgjuan bisedat e përgjuara për rastin “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publ
17-vjeçari akuzon policinë për dhunë: Më gjuanin me shpulla Rrëfimi i një 17-vjeçari ka shokuar pulikun ditën e sotme. I mituri banor i Unazës së re, ka hedhur akuza të forta d
Si u zbuluan ish-deputetët Çuko e Ndoka, kaq vite u përgjuan Dy ish-deputetët socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka, janë arrestuar nën akuzat e pjesmarrjes në aktivitete kriminale.
Reperi shqiptar "gjuan" Ronela Hajatin, si do reagojë i dashuri i saj Në një intervistë për "Sevenbizz", reperi S4MM e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Ronela Hajatit duke thënë se këngëtares
Dëgjuan të qara në mal, çifti zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Tjetër penallti në Girona-Real, ja kush e gjuan (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi kundër Gironas dhe sërish kanë shënuar nga penalltia. Këtë herë nuk ishte Ramos ai që
Një grua nga gëzimi gjuan me armë në Vushtrri Të mërkurën në rrugën “Selatin Gërgjaliu” në Vushtrri është arrestuar një grua e cila dyshohet të ketë shtënë me armë zj
Gjuante peshk me pushkë uji, 35-vjeçari ‘peshkon’ veten te “Rana e Hedhun” Një peshkatar amator, në vend të gjuante peshk me pushkë uji, ka “peshkuar” veten. Burime të Policisë vendore ët Lezh
Tayna gjuan publikisht Ledrin: Po më pëlqen Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Sardi gjuan publikisht moderatoren e njohur: Vdeksh se na sëmure DJ Sardi është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, i cili shumë herë bëhet pjesë e lajmeve rozë për
Reperi shqiptar turpëron publikisht vajzën që e gjuan me mesazhe (FOTO LAJM) Getinjo është një prej reperëve më të pëlqyer e më të ndjekur nga publiku shqiptar. Këngët e tij dëgjohen ngado dhe
Dëgjuan të qara në mal, çifti shkon tek vendi dhe zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Belgjika afër golit, Franca shpëton për pak (VIDEO) Franca dhe Belgjika po luajnë gjysmëfinalen e parë në Kupën e Botës në Shën Petersburg. Në minutën e 15' vjen shkënd
Bleona Qereti gjuan live ministrin e Ramës: Më pëlqejnë tigrat Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar tek "Zonë e Lirë" më Arian Çanin. Si gjithmonë, me kiminë e Çanit dhe Bleonës, in
Doli nga skena duke qarë, këngëtarja shqiptare tregon sëmundjen serioze Dua Lipa ka dalë nga skena këtë herë duke qarë. Ajo la skënën pasi është smëurur rëndë dhe ka pasur një krizë. “Un
Shqiptari nuk iu përmbahet emocioneve, gjuan me armë brenda shtëpisë pas golit të Shaqirit (VIDEO) Me golat e bukur të Xhakës dhe të Shaqirit, Zvicra arriti të përmbysë rezultatin nga 0-1 në 2:1 ndaj Serbisë, për një fi