999 rezultate për

gjuajtjeve

Douglas Costa i rikthehet stërvitjes me Juventusin Pas pushimit të dhënë dje nga Massimiliano Allegri, Juventusi është kthyer në stërvitje në pasditen e sotme përpara ndes
Neymar arrin Ronaldon dhe Mesin me gola në Botëror Nejmar ka qenë në qendër të kritikave të analistëve të futbollit për paraqitjet e tij me Brazilin. Edhe pas fitores
Përfundon pjesa e parë, Shqipëria nuk dorëzohet Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Spanjë. 45 minutat e para u mbyllën me rezultat 0 me 0, me dominim të plo
Seanca vazhdon në orën 14:00 Këshilltari i kryeparlamentarit Kadri Veseli, Blerim Latifi, ka bërë me dije se seanca e ndërprerë pak më parë do të vaz
"I frikësohem gjuajtjeve të Shaqirit" Portieri i Argjentinës, Sergio Romero, ia ka frikën gjuajtjeve të shqiptarit Xherdan Shaqirit në sfidën ndaj Zvicrës. Pa
Gerrard: "Fiksimi" i penalltive nuk na shqetëson Kapiteni i Anglisë, Steven Gerrard, tha të mërkurën se nuk është i shqetësuar në lidhje me perspektivën e vendosjes së n
Ky është goli më karambolesk (VIDEO) Ekipi i Liverpooit U21 ka shumë talente dhe padiskutim mes tyre shkëlqen Dani Pacheco. Në sfidën e fundit ndaj Volwerham
"Super gjyshja" sulmon grabitësit! (VIDEO) Falë veprimeve heroike të kësaj gjysheje, e cila nuk kishte armë tjetër përveç zemrës së fortë dhe një çante dore, polic
Mjeshtri me i madh i gjuajtjeve te lira Të gjithë jemi të njohur me mega-gjuajtjet e lira të Alessandro Del Pieros me të cilat ësh