999 rezultate për

gjuajtje

Gjuajtje me kallashnikov në Prishtinë Tani dhe disa javë në kryeqytet ka pasur vazhdimisht gjuajtje me armë zjarri. Sonte rreth orës 22:00, në Prishtinë ka
Tottenham bën detyrën në Europa League, Bale pas pas 4 vitesh nuk bën asnjë gjuajtje në portë (VIDEO) Tottenham ka mundur 3-0 LASK-un në ndeshjen e parë të Grupit J të Europa League. Spurs i kanë siguruar tri pikët në p
Ndërron jetë shpikësi i gjuajtjeve të penalltive Ka ndërruar jetë njeriu që shpiku gjuajtjen e panalltive si një mënyrë të drejtë për të zgjidhur ndeshjet që më parë ven
Osvaldo rikthehet në fushën e blertë, pas 4 vitesh Pothuajse 4 vite më parë vendosi të lërë futbollin për t’iu përkushtuar pasionit tjetër të tij muzikës ku formoi edhe nj
Nga Afrika vjen skema perfekte për gjuajtjet e dënimit (VIDEO) Goditjet e dënimit janë specialitet më vete dhe shumë futbollistë edhe sot njihen në botë si mjeshtërit e kësaj pune.
Xhama të thyer dhe gjuajtje me vezë, çfarë la pas festa e "Halloween" (FOTO LAJM) Atmosfera e festës së Halloween nuk ka kaluar pa incidente të vogla. Një i tillë është shënuar në Prishtinë ku një au
600 gjuajtje në minut, ky mitraloz të "shkrin" (VIDEO) Mitralozi “Maxim” është modeli i parë funksional i armës automatike lëvizëse, që mund të nxjerrë 600 të shtëna në minutë
Gjuajtje me armë në Suharekë, Policia kap të dyshuarit Policia në Suharekë ka pranuar një informacion për gjuajtje me armë zjarri te një pompe në Suharekë. Ekipet e Policis
Shqiptari, mes "mbretërve" të Europës për gjuajtje të lira (VIDEO) Enis Bardhi zë vend në mesin e yjeve botëror sa i përket ekzekutimit të gjuajtjeve të lira. Sipas një analize nga Squ
Messi gjeni, as roboti nuk e ndal pleshtin të dërgojë topin në rrjetë (VIDEO) Lionel Messi e ka dëshmuar vazhdimisht gjatë këtij sezoni se është njëri ndër më të mirët në botë kur vjen puna te shëni
Barcelona kalon në avantazh përballë Realit me një gol classi (VIDEO) Ashtu si edhe para 3 ditëve Barcelona ka arritur të kalojë në avantazh këtë herë me Ivan Rakitiç, shkruan Albeu.com K
Douglas Costa i rikthehet stërvitjes me Juventusin Pas pushimit të dhënë dje nga Massimiliano Allegri, Juventusi është kthyer në stërvitje në pasditen e sotme përpara ndes
Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO) Pas elozheve per Alisson për pritjen fantastike ndaj Napolit mbrëmjen e së martës, rivali i tij te Brazili Ederson, i ci
Qeni shpëton portën nga goli i sigurtë (VIDEO) Gjatë një ndeshje mes Juventud Unida de Gualeguaychu dhe Defensores de Belgrano, kategorine e 3-të në Argjentinë ka ndod
"Mbylle gojën", veprimi i Ramës që acaroi protestuesin deri në gjuajtje me këpucë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vizituar efektivët e plagosur sot nga protestuesit e Unazës së Re, por në momentin që ai ka dal
Atalanta gjunjëzon Interin që nga minuta e 8', mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Pas vetëm nëntë minutave lojë, Atalanta ka arritur të kalojë në epërsi 1-0, ndaj Interit, në ndeshjen që po zhvillohet
Humbi gjuajtjen me portë bosh, ky është reagimi i Shaqirit për Sturridge Chelsea ka marrë një fitore tepër të vlefshme mbrëmjen e djeshme kundër Liverpool, me rezultat 1-2. Megjithëse Liver
Strakosha: E rëndësishmja është që e prita atë gjuajtje Thomas Strakosha ishte lojtari kryesor që i dha fitoren sot Lazios. Gardiani shqiptar bëri një pritje fenomenale në
Shikoni sa minuta dhe gjuajtje i duheshin Ronaldos që të shënonte golin e parë me Juventusin Cristiano Ronaldo shënoi sot golin e tij të parë me fanellën e Juventusit. Por yllit portugez i janë dashur plot 320
I "frikshmi" Roberto Carlos ende nuk ka harruar të godas (VIDEO) Legjenda e futbollit, Roberto Carlos u bë i famshëm për aftësitë e tij për ta goditur topin veçanërisht nga gjuajtjet e