999 rezultate për

gjuajti

Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Blendi Mane tha se gjuajti Veliajn, Stresi: Do e kisha rrahur me shpulla! Ditën e sotme Blendi Mane shkruajti në Facebook, se Stresi ka dhunuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn. Pak mi
Një studente gjuajti Princ Harry-n, por veprimi i tij i surprizoi të gjithë (VIDEO) Fundjavën e kaluar, Princ Harry udhëtoi drejt Tokios për të ndjekur ndeshjen finale të Rugby Ëorld Cup mes Anglisë dhe A
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
Gjuajti gjakësin me çekiç në kokë derisa e vrau, shqiptari dënohet me 18 vjet burg në Gjermani Ndërsa e mohoi akuzën tërë seancën, i dyshuari për vrasjen me çekiç në Wintersëijk të Deme Lulaj mund të dënohet me 18 v
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
E gjuajti LIVE për "ballkonin", Kujtim Gjuzi i jep postin e rëndësishëm ish-Miss Shqipërisë (FOTO LAJM) Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutim
Babi i gjuajti mamit! Askush nuk e besoi këtë 3 vjeçar, por tmerri zbulohet 26 vite më vonë (VIDEO) Familja Haims jetonin në një lagje të qetë të qytetit Jacksonville të Floridas, por një ditë Aaron Fraser pa diçka të tm
Gjuajti me këpucë Ramën, lirohet nga burgu protestuesi Ditën e sotme Gjykata ka liruar një protestuesin Ilir Katiraj, i cili ishte arrestuar pasi gjuajti me këpucë kryeministr
Këngëtari i njohur tregon si e “gjuajti” gruaja në Londër I ftuar së fundmi në emisionin "Ditë e re" Bujar Qamili ka treguar sesi e ka ngacmuar një grua. Qamili a treguar se a
Apeli merr vendim për burrin që gjuajti Ramën me këpucë Protestuesi që tentoi të qëllojë me këpucë kryeministrin Rama, në oborrin e Spitalit të Traumës, më 22 nëntor, ndërsa f
Merret vendimi për personin që gjuajti Ramën me këpucë Gjykata e Tiranës ka lënë në burg për 30 ditë qytetarin që gjuajti me këpucë ndaj kryeministrit Edi Rama. Fjala është pë
Reagon gruaja e personit që gjuajti me këpucë Ramën: Nuk kemi frikë Nëna e Dorjan Protoduarit, i cili u arrestua paraditen e sotme nga policia gjatë protestës para parlamentit, si dhe bash
Gjuajti me gurë Ilir Beqjan, çfarë ka ndodhur me 28-vjeçarin Ditën e djeshme në Tiranë një shtetas sulmoi makinën e ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqja. Shtetasi në fjalë,
Çfarë ndodhi me personin që gjuajti me armë në Prishtinë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Këngëtarja shqiptare: Babai i dhëndërit më gjuajti në ditën e dasmës Era Rusi është një prej këngëtareve të afirmuara tashmë në tregun muzikore mbarëshqiptar, por edhe ajo rrëfen se ka patu
Shpërthen Sinan Idrizi: Pregja e pa anësorin kur gjuajti me flamur ? Sinan Idrizi kërkon nga kryetari i Shoqatës së Arbitrave, Tahir Kastrati, të prononcohet për gjyqtarin që sipas tij u so
Dalin pamjet, momenti kur McGregori u çmend dhe gjuajti me shkallë autobusin e rivalëve (VIDEO) Conor McGregorit nuk i mjafton fakti që është kampion për t'u sjellë si i tillë. Ai kaloi natën në stacionin e Policisë
Flet kumanovari që tentoi t'i bëjë "atentat" Fatime Fetaut: Isha me të dashurën, policia na gjuajti Policia e Maqedonisë para një muaji, konkretisht më datën 8 shkurt lëshoi njoftimin për një ngjarje në Bogovinë ku polic
Deputeti: Gashi gjuajti me armë për t’i larguar shpirtrat e lig Deputeti i PDK-së, Nait Hasani sot në interpelancën e thirrur nga kryeministri Haradinaj, e ka arsyetuar gjuajtën me arm