999 rezultate për

gjuaje

Gabimet e shumta nga penalltia, Guardiola: Portieri Ederson di t’i gjuajë penalltitë më së miri te Man City Trajneri Pep Guardiola e pranon se gabimet e vazhdueshme të lojtarëve të Manchester Cityt nga pika e penalltisë do ta de
Lionel Messi mësoi nga Maradona të gjuajë goditjet e dënimit Lionel Messi realizoi 2 gola në fitoren 3-0 që arriti Barcelona kundër Liverpoolit në gjysmënfinalen e Ligës se Kampione
Allegri: Ronaldo duhet t'i shënojë të gjitha penalltitë Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, e ka thënë me shaka se prej Cristiano Ronaldos nuk pritet ta humbasë asnjë
Çani ngacmon këngëtaren në studio: S’e prisja të më gjuaje këtu Zone e Lirë gjithnjë ka situata ku ndonjëherë shkelet edhe etika, gjë që Cani tashmë e bën me shumë sportivitet. Këng
A do t'a gjuajë sot Ramën me çizme? Përgjigjet Monika Kryemadhi Protestës së opozitës e cila sapo ka nisur i është bashkuar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Gjatë një dekl
Tani Dardani mund të gjuajë lirshëm me armë? Nga Ervin Shkulaku/Koment Edhe pse është vendi nga ku dalin dhe miratohen ligjet e Kosovës, Kuvendi sot trego
Konjufca: Dardani u bë trim në odë por nuk di as të gjuajë Glauk Konjufca ka folur në Kuvend lidhur me gjuajtën me armë të zëvendëskryeministrit Dardan Gashi në odën e Fatmir Lima
Deputetit shqiptar i vjen ta gjuajë me këpucë Presidentin Ivanov Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov dje në fjalimin e tij përmbyllës për vitin 2017 para deputetëve të Kuvendit të Maq
Tre të vdekur dhe dy të plagosur në Baltimore, i dyshuari është në arrati (FOTO LAJM) Tre persona janë raportuar të vdekur në Baltimore ndërsa dy të tjerë janë në spital në gjendje të rëndë. Policia ka r
Momenti kur sulmuesi fillon të gjuajë drejt turmës në Las Vegas (VIDEO) Dëshmitarë të shumtë të cilët gjendeshin në hapësirën ku po mbahej një koncert i hapur në Las Vegas vazhdojnë publikimin
UEFA ndryshon rregulloren për gjuajtjet e penalltive, ja si do të funksionojë UEFA ka vendosur të eksperimentojë një model të ri për gjuajtjen e penalltive në ndeshjet që nuk zgjidhen brenda kohës s
E pabesueshme çfarë ka ndodhur mbrëmë me Messin (FOTO) Lionel Messi ka përfunduar në qendër të kritikave pas humbjes së befasishme 0-4 ndaj PSG-së. Argjentinasi zhvilloi një n
Aktivistja e LSDM-së nxiti të miturin të gjuajë me molotov Komunën (FOTO LAJM) Vandalizmi ndaj komunës së Tetovës nuk i shërbeu fare protestuesve ditën e djeshme, aq më shumë sulmi me molotov ndaj in
Plas sherri kush do e gjuajë penalltinë (VIDEO) Episod komik gjatë ndeshjes së Superligës kineze mes Guizhou Renhe dhe Shanghai Shenxin. Pasi sulmuesi vendas Hyuri u pe
Rreh gjyqtarin në sallën e gjyqit, rrezikon 10 vjet burg (VIDEO) Avokati Evengniy Tankov mund të përfundojë në burg, pasi ka ushtruar dhunë ndaj një gjykatësi. Tankov nuk është pajtu
Portieri huton kundërshtarin: Gjuaje penalltinë këtej (VIDEO) Në ndeshjen e kampionatit australian Wanderers mund të dyfishonin rezultatin teksa fituan një 11-metërsh ndaj Sydney FC
Meha: Gjuaj si Juninho, ja batutat me Canën Është bërë zakon tashmë që sapo prek topin Alban Meha, tifozët thërrasin në kor "gjuaje, gjuaje", pavarësisht pozicionit
Bale apo CR7, kush duhet ti gjuajë goditjet e dënimit? (VIDEO) Dy futbollistët më të shtrenjtë të historisë së futbollit luajnë bashkë te Real Madrid: ish lojtari i Manchester United
Portier i përgjumur: gafë dhe autogol (VIDEO) Në ndeshjen miqësorem mes Bochum dhe Borussia Dortmund, portieri Andreas Luthe shkakton një gafë të pabesueshme një minu
Kujdes kur i mësoni të dashurës të gjuajë me kallashnikovë (VIDEO) Është mirë që para se ti mësosh te dashurës të gjuajë me një kallashnikov AK-47 duhet të siguroheni që kjo armë të mos d