999 rezultate për

gjthe

DETAJET/ Liri për të gjthë këtë fundjavë, ja çfarë nuk na lejohet Ndryshe nga sa na ishte kthyer në një normalitet orari, tashmë mund të dalim lirisht pa këtë rregull që na e imponoi kor
Ranieri: Duhet të meritojmë rrogat, pa Champions largohemi të gjthë Roma humbi një mundësi të mirë për t’u futur në zonën Champions, pasi u mposht me rezultatin 2-1 në transfertën ndaj Spa
Zidane: Të gjthë menduan se ne dështuam sezonin e kaluar Zinedine Zidane ka pranuar se të gjithë menduan se dështuam, para mposhtjes kundër Juventusit sezonin e kaluar. “Ky i
Albërie Hadërgjonaj "ndal" kohën, duket mahnitëse (FOTO LAJM) Ajo ka shumë vite që është në skenë. Por, kjo nuk e bënë atë më të padëshiruar. Albëria shquhet për fizikun e saj pe
Rrebeshe shiu në të gjthë Shqipërinë! Ky është moti për ditën e sotme Veriu mbetet me kthjellime e vranësira të shpeshta por reshje të pakta, ndërsa shira të konsiderueshëm pritet të bien pj
Drithëruese, i gjithë stadiumi thërret në kor Lorik Cana (VIDEO) I gjithë stadiumi Loro Boriçi është duke thirrur në kor "Lorik Cana" në këto momente duke krijuar një atmosferë madhësht
Princi i Monacos flet me bindje: Mbappe dhe të gjthë do të qëndrojnë Kylian Mbappe nuk do të largohet nga klubi këtë verë dhe do të nënshkruajë një marrëveshje të re. Kjo është sipas mon
Ja urimet e VIP-ave shqiptar për anëtarësimin e Kosovës (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e Kosovës bëhet pjesë e UEFA-s. Kërkesa e FFK-së mori në Kongresin e Budapestit aq vota sa i nevojiteshin
7 Marsi, nxënësit urojnë mësuesit e tyre Në të gjithë vendin festohet sot dita e 7 Marsit, festa e mësuesit. Në të gjthë shkollat sot organizohen aktivitete në r
Topalli: Vdekja e Godos, humbje për të gjthë Kryetarja e Kuvendit të shqipërisë Jozefina Topalli ne nje mesazh te derguar familjes Godos, i ka shprehur ngushëllimet