999 rezultate për

gjosha

Ish-ministrja tregon si u infektua me COVID-19: Humba shijen dhe nuhatjen Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka rrëfyer se e ka kaluar COVId-19. Gjosha pohoi se fatmirësisht e ka kalua
"Zot sa më mungon edhe pse ke vetëm pak orë që je ndarë nga jeta", ish deputetja humb njeriun e dashur Ish ministrja dhe ish deputetja e LSI, Klajda Gjosha ka humbur babain dhe dhimbjen e madhe që ajo ndjen e ka ndarë edhe
Ish-ministrja e integrimit: Kolegji Zgjedhor vendosi sot diktaturën Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, shkruan në një postim në profilin e saj në fcb se Kolegji Zgjedhor vendosi so
LSI-së i shkon gjuha ku i dhemb dhëmbi: Aministi për çfarë është vjedhur deri tani Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka bërë një propozim epik gjatë punimeve të djeshme të Komisionin e Ligjeve duke thënë
Klajda Gjosha shpërthen ndaj Ramës: Mos u fshih pas BE-së! Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Rama në intervistën për ‘France 24’
Thirrja për luftë, ministrja e LSI sqaron deklaratën “bombë” të Metës Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha gjatë një interviste në “Këndi i Ekselencës” në News24, komentoi thirrjet e ish-kr
Kur ministrja Gjosha i “futet me kokë” punës, qëron patate në Pezë (FOTO LAJM) Ministrja Klajda Gjosha,duket se nuk e ka aspak problem të qërojë patatet bashkë me të rinjtë që kishin organizuar një p
Nis Konventa Kombëtare e LSI-së (VIDEO) Në orën 17:15 ka nisur Konventa Kombëtare e LSI-së, ku do të zgjidhet kryetari i LSI dhe nënkryetari i saj. Konventën
E para në listën e Tiranës, Gjosha: Mirënjohje pa fund për Metën Pas publikimit të listës së plotë të LSI për zgjedhjet e qershorit, ka reaguar Klajda Gjosha, e cila është rënditur e pa
Meta kryeministër? Tërhiqet ministrja e LSI: Jo, ishte… Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha vetëm pak kohë më parë deklaroi se do të donte që Ilir Meta të ishte kryeministri i
LSI braktis sërish PS, Gjosha: S’ka zgjedhje pa PD-në Nuk është hera e parë që LSI është shprehur që zgjedhjet e 18 qershorit nuk mund të zhvillohen pa PD, pavarësisht se kjo
Bashkëpunimi Itali- Shqipëri- Mal i Zi, Gjosha zbulon 5 sektorët strategjikë Ministria e Integrimit Europian, Klajda Gjosha ditwn e sotme zhvilloi një takim me shoqërinë civile dhe aktorët e tjerë
“Bomba” e ministres së Ramës: Duam Metën kryeministër! Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha në një intervistë në televizionin lokal SOT7 ka deklaruar se LSI kërkon që në zgje
Seanca për Vettingun, opozita bojkoton Konferencën e Kryetarëve Ministrja e Integrimit Europian, znj. Klajda Gjosha mori pjesë në aktivitetin e organizuar për lançimin e Programit të B
Gjosha: Zgjerimi i BE-së me vendet e Ballkanit i shërben sigurisë së Europës Ministrja e Integrimit Europian znj. Klajda Gjosha mori pjesë në takimin e Ministrave dhe Sekretareve te Shteteve për Çë
Klajda Gjosha tek shtëpia e foshnjës: Festat duan dashuri "Festat duan dashuri". Ky mesazh u përcoll ngrohtësisht sot në 28 qendrat e përkujdesit rezidencial në të gjithë vendin.
Mbështetje nga Gjermania për procesin e integrimit Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, priti sot në një takim Ministrin e Shtetit për Çështjet Europiane të Rep
Gjosha: Tregu i përbashkët në Ballkanin Perëndimor, na përgatit për konkurueshmërinë europiane Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, mori pjesë në Konferencën Ndërkombëtare “Dhjetë vjet tregti e lirë- Sfid
Desir: Zbatimi i Reformës në Drejtësi, domosdoshmëri për integrimin e Shqipërisë Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, priti në një takim Sekretarin e Shtetit për Çështjet Europiane të Francë
Gjosha: Integrimi varet nga zhbllokimi i Vettingut! Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në një konferencë për mediat ka nënvizuar se integrimi varet nga zhbllokimi i Vet