999 rezultate për

gjorcev

Dëshmia tronditëse: Ku është Muki Zekiri shiptari, do t'ju vrasim Deputeti i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Muhamed Zekiri, i cili sot dëshmoi për ngjarjet e 27 prillit të vitit t
Gjorçev dëshmon për tentativën për të vrarë Selën Në seancën gjyqësore për tentim vrasjen e kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, dëshmoi deputeti i VMRO DPMNE-së
VMRO-DPMNE kërkon shfuqizimin e akcizës së dizelit Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë vandosur propozimin e shfuqizimit të akcizës shtesë të dizelit prej 3.5 denarë. Ligji
Gjorçev: Përveç punësimeve të pjesëmarrësve, asgjë tjetër konkrete Përveç punësimit të atyre që ishin pjesë e revolucionit laraman , ne nuk shohim një plan për rritjen e pagave dhe pensio
Ligji për amnisti në Maqedoni, përfitojnë shumë maqedonas, shqiptarë, romë e serbë 670 persona do të lirohen nga dënimi me burg, kurse 3097 të tjerëve do t’iu shkurtohet dënimi për 30% me ligjin për amni
VMRO-ja i ka rënë pishman për shqiptarët, a mund të arrijë ate që bëri LSDM Deputeti i VMRO-DPMNE-së dhe koordinatori i kësaj partie Vllatko Gjorçev, ju kujtua se shqiptarët ishin ata që e dërguan
Gjorçev: VMRO nuk kthehet në Kuvend Deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk do të marrin pjesë në punimet e Kuvendit, ka thënë për POST.mk, shefi i përkohshëm i grupi
Gjorçev jep lajmin për të burgosurit, VMRO-DPMNE protesta para burgut hetues Edhe sot kanë vazhduar protestat e VMRO-DPMNE-së, për të arrestuarit e 27 prillit. Protestuesit u mblodhën para burgut t
Gjorçev: Plani i qeverisë për refugjatët margjinalizon qytetarët e vendit Deputeti i VMRO-së, Vllatko Gjorçev, ka deklaruar se strategjia e qeverisë për refugjatët i lë pas dore dhe i margjinali
Gjorçev: LSDM-ja fitoi pushtetin, por tani nuk di ç’farë të bëjë me atë Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, në emisionin “Top Tema” në TV Telma tha se VMRO-DPMNE-ja ka qëndrime të qëndr
Xhaferi i tregon vendin Gjorçevit: Shko e ulu në vendin tënd! (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, u detyrua që për 3 minuta të qortonte deputetin e VMRO-DPMNE, Vlatko G
Gjorçev: LSDM-ja tentoi të realizojë grusht-shtet Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, në konferencë për shtyp deklaroi se me tentimin që Talat Xhaferi të jetë krye
Gjorçev: Po kërkoni ta bëni Maqedoninë si Bosnja Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, ka thënë gjatë seancës plenare për zgjedhjen e kreut të Parlamenti
Gjorçevi protestuesve: Pushoni në autobus, por jo të shkoni në shtëpi Vladimir Gjorçev ka qenë një ndër motivuesit kryesorë i cili i ka bërë thirrje protestuesve të VMRO-DPMNE-së të vazhdojn
Gjorçev: Nuk do lejojmë që Zaevi të vjedhë fitoren e pastër si kristali Vllatko Gjorgjev nga radhët e VMRO-DMPNE-së deklaroi se Zaev do të vjedhë fitoren e qytteravëve të Maqedonisë. “Zor
VMRO-DPMNE kërkon shpalljen e rezultateve të zgjedhjeve Vllatko Gjorçev nga VMRO-DPMNE ka bërë thirrje KSHZ-së që të zyrtarizojë rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të parak
Vllatko Gjorçev: Sot u realizua fitorja e 10 me radhë e VMRO-DPMNE-së Partia maqedonase VMRO në një konferencë para pak minutash shpalosi rezultatet e votave të numëruar të shndërruar në man
Priten tensione në Maqedoni, edhe VMRO shpall fitoren VMRO-DPMNE ka shpallur fitoren në zgjedhjet parlamentare të mbajtura sot. Vllatko Gjorçev, përfaqësues i lartë i kësa
Gjorçev: Këto zgjedhje janë referendum për Maqedoninë Në kuadër të aktiviteteve të partive politike në Maqedoni, kandidati për deputetë në NJZ6 nga Koalicioni "Për Maqedoni m
Vllatko Gjorçev "Albin Kurti nuk mund të sjell demokraci në Maqedoni" Deputeti Vllatko Gjorçev i njohur për mendimin e tij mbi temat etnike ka folur për demokracinë në Maqedoni duke deklaru