999 rezultate për

gjoni

Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
COVID-19 i merr jetën aktorit shqiptar Aktori Valter Gjoni është ndarë nga jeta në moshën 66 vjeçare pas infektimit me COVID-19. Lajmin e ka bërë me dije n
Gjoni përballet me Manastirliun për vaksinën: Do mbani përgjegjësi për çfarë do i fusni në gjak shqiptarëve Debat të fortë në Kuvend, sot ka pasur edhe deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i cili është përplasur me ministren e Shënde
Trump: E kemi zgjatur shumë, nga 4 Nëntori nuk do dëgjoni më të flitet për COVID-19 Presidenti i Amerikës Donald Trump duket se betejën për zgjedhjet e ardhshme presidenciale nuk e ka vetëm me kandidatin
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
Ralf Gjoni "sulmon" Braçen, ndërhyn garda Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të forta mes deputetes Vasilika Hysi dhe deputetit të opozitës Ralf Gjo
Flet nëna e 13-vjeçares që u abuzua nga Blerim Bizgjoni: Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët Janë zbardhur detaje të reja dhe tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Pogradec, ku shtetasi Blerim Bizgjonit abuz
Ralf Gjoni "parashikon yjet": Pse Rama është i paqëndrueshëm dhe ja kalon Berishës në politikë Deputeti Ralf Gjoni ditën e sotme nga foltorja e Parlamentit zbuloi arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje shpejt.
Rama thumba që në mëngjes: Meqë dëgjoni llafe nga ata që e zhytën Shqipërinë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e kësaj të mërkure e ka nisur me një foto ku tregon shifrat për borxhin p
"Më ra goja për Shengenin rajonal", Rama flet për 20 miliard eurot e KE Komisioneri i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, Oliver Varhelyi (L), u prit sot në një t
"Nismat e Murrizit dhe Gjonit të bëhen një", propozimi i Ulsi Manjes për Kodin Zgjedhor Komisioni i Ligjeve ka miratuar në parim ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja propo
"Më mbante të lidhur në ballkon, para meje kishte një vajzë tjetër": Ç'ndodhi në gjyqin ndaj Blerim Bizgjonit Në një seancë që u mbajt me dyer të mbyllura për shkak të çështjes sensitive dhe akuzave që rëndojnë mbi 46-vjeçarin, Bl
Abuzoi s*ksualisht me 13 vjeçaren, vetëm 40 ditë burg për Blerim Bizgjonin Gjykata e Pogradecit ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg 40 ditor për 46 vjeçarin nga fshati Vërdovë, Blerim Bi
Thellohet skandali: Blerim Bizgjoni ka abuzuar s*eksualisht edhe me një vajzë tjetër Detaje të reja tronditëse mësohen rreth 46 vjeçarit Bkerim Bizgjoni nga Pogradeci, ku mësohet se 13 vjeçarja nuk ishte e
"Të dua, je si dritë": Si e "gjuante" 46 vjeçari të miturën në Facebook (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë është bërë publike ditën e djeshme, ku Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci u arrestuar nga Pol
Flet nëna e 14 vjeçares: Bizgjonin e konsideronim të sigurt, vajza ime është abuzuar prej dy vitesh Nëna e 14 vjeçares të abuzuar në Pogradec ka dëshmuar lidhur me ngjarjen e rëndë, duke thënë se vajza e saj është abuzua
Krushku abuzon s*ksualisht me 14 vjeçaren, pranon krimin e rëndë para policisë Policia e Pogradecit ka arrestuar një 47 vjeçar nga fshati Vërdovë, pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë 14-vjeçare.
Gjeto Luca: Ingrit Gjoni ma nxiu jetën, s’mu nda me telefonata derisa i gjeti numrin gruas time Gjeto Luca ishte sot në një rrëfim ekskluziv në emisionin Vizioni i Pasdites. Një ndër bashkëpuntoret e tij më të mira s
"Bëmë mama të të ngjaj", Inis Gjoni dhe e bija "fiksojnë" rrjetin me pozat (FOTO LAJM) Shumë nga fëmijët e personazheve të ekranit ngjajnë “si dy pika uji” me prindërit e tyre, por duke i shtuar kësaj edhe v
S'ju a merr mendja, Ingrt Gjoni zbulon e kë po e sjell klipin e ri (VIDEO) Ingrit Gjoni ka zbuluar prej ditësh se po punon për të sjellë këngën e saj më të re. Edhe pse i është përkushtuar pr