999 rezultate për

gjoncaj

Genc Gjonçaj zgjidhet sekretari i ri i Kuvendit, i zë vendin Albana Shtyllës Genc Gjoncaj është emëruar Sekretari i ri i Përgjithshëm i Kuvendit të Shqipërisë. Duke filluar që nga e hëna që vjen
Mbytet në Vjosë 62 vjeçarja Një grua e moshuar nga Fieri kishte ikur nga banesa që në mëngjes dhe nuk ishte kthyer më. Familjarët kishin njoftuar
Në kërkim biznesmeni i cili tentoi të korruptonte gjyqtaren Një biznesmen në fushën e hekurit dhe bashkëortak në ndërtimin e një hidrocentrali mbi lumin Mat është shpallur në kërki
Gjinushi largohet nga mbledhja e KQZ pas debatit me Gjoncaj Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi, ka braktisur mbledhjen e KQZ teksa po diskutohej ankimimi i bërë prej partisë që drejto
Bele: KQZ-ja celulë e PD-së Update- Me vendimin që mori sot Komisioni Zgjedhor i Zgjedhjeve për të hapur të gjitha kutitë në Qarkun e Lezhës ka regu
KQZ, shpall sot rezultatet për pesë qarqe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të miratojë sot pr/vendimet për nxjerrjen e rezultatit të votimit për zonat zgjedhore
Gjonçaj: Rezultat duhet të ishte shpallur Perfaqesuesi ligjor i Partise Socialiste në Komisionin Qendror te Zgjedhjeve, Genci Gjoncaj ka shprehur shqetësimin në l
Shpërdorimi i fondeve, PS padi ndaj kryetares së kQZ Partia Socialiste po përgatit padinë penale ndaj kryetares së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefterije Lleshi dhe adm
KQZ, brenda muajit vendoset për vendndodhjen e QV-ve Përfaqësuesit e partisë Socialiste në KQZ shprehën sot shqetësimin lidhur me vonesat për vendndodhjen e qendrave të voti
Rregullorja, debate në KQZ Shyrtimi i Projekt-vendimit “Për disa shtesa dhe ndryshime të Rregullores “Për organizimin dhe funksionimin e Komisionit
Gjonçaj: Votimi për delegatët, rritet interesi Zgjedhjet e nisura sot në Partinë Socialiste për delegatët që do të marrin pjesë në kongresin e 5 nëntorit sipas Kryetar
Gjonçaj: KQZ-ja po manipulon numërimin Procesi i numërimit po manipulohet nga KQZ-ja, ka deklaruar përfaqësuesi ligjor i Partisë Socialiste në KQZ Genc Gjonçaj
Gjonçaj: KQZ, veprime antiligjore Komisioneri socialist Genc Gjoncaj, panë KQZ-së me fillimin e mbledhjes paditen e së hënës ka akuzuar kreun e këtij ins
Gjonçaj: KQZ po shkel hapur ligjin Vendimmarrja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për numërimin e votave të kontestuara, të gjetura në kutitë e gabuara,
Debate të ashpra në KQZ Edhe në mbledhja e sotme e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve është shoqëruar me debate të ashpra nga palët. Vazhdon të pë
Nis mbledhja e KQZ-së, ankohen palët Mbledhja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve sapo ka filluar, ku palët po paraqesin ankesat e tyre. Në këtë mbledhje prit
KQZ diskuton për rezultatet e tabelave të KZAZ-ve Sërish mblidhet KQZ-ja. Anëtarët e KQZ-së po diskutojnë për rezultatin e tabelave të KZAZ-ve dhe ankimimet e partive për
Gjoncaj: Ristani të harrojë pasionin politik Përfaqësuesi ligjor i Partisë Socialiste në KQZ, Genci Gjoncaj, në një komunikim për mediat, akuzon kryetarin e KQZ-së A
Njesia 8, KQZ shkarkon komisionerët e PS-së KQZ në mbledhjen parë të e sotme, në orën 11:43 vendosi shkarkimin e grupeve të numëruesve te PS-së, në KZAZ 54 në njësi
Gjonçaj kërkon sqarim nga KQZ Genc Gjoncaj, përfaqësuesi i Partisë Socialiste në mbedhjen e radhës në KQZ ngriti problemin e përzgjedhjes së anëtarëve