999 rezultate për

gjonaj

Të dënuarit në regjimin 41bis në grevë urie, reagon Gjonaj Ministrja Etilda Gjonaj gjatë prezantimit të nismës për ndryshimet në Kodin Penal, ka folur edhe për të dënuarit që kanë
"Çmendet" rrjeti, vajza e Albërie Hadërgjonaj blen 23 mijë euro një çantë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
S’keni për ta besuar kur t’ju tregojmë sa vjeç mbush sot Albërije Hadërgjonaj! Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston sot ditëlindjen. Ndër personat e parë q
Vezulluese majë jahtit, Anxhelina Hadërgjonaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ajo ka tërh
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Drejtësisë, nuk mungon falenderimi për Ramën e Gjonajn Zëvendës ministrja e Drejtësisë Fjoralba Caka ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Caka përmes një postim
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Kapën "mat" partnerin, VIP-et që nuk e falën tradhtinë e vazhduan para (FOTO LAJM) Tradhtia prek fatkeqësisht këdo, pavarësisht statusit që kanë në jetë. Disa emra të njohura të ekranit guxuan të treg
Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj takohen me Olsjan Çelën Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg medias ku i pranishëm ka qenë dhe kryeprokurori Olsjan Çela. Sipas abc
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Sekreti për të lyer sytë pa laps të zi si Anxhelina Hadergjonaj (VIDEO) Gjërat që mësojmë nga Anxhelina Hadërgjonaj për make-up i japim shumë rëndësi, duke marrë parasysh faktin që ka bashkëje
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
"I ke lenë vajzat e tua në hije", Albëri Hadërgjonaj sfidon rininë (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja shqiptare e cila ka shumë vite që është ndër fytyrat publike më të dashuar shqiptar
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
7 vjet në burg, arrestohet sërish ish-bashkëshorti i Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Mentor Hadërgjonaj, i njohur si një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, dhe si ish-bashkëshorti i Albërije
Në kërkim për dhunë, arrestohet ish-burri i këngëtares së njohur shqiptare Mentor Hadërgjonaj, një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, një histori ndërkombëtare e antidrogës përgjatë
Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëz
"I vinë anash të gjithë", Albërie Hadërgjonaj publikon videon joshëse të së bijës (VIDEO) Albërije Hadërgjonaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa krenare ndihet për dy vajzat e saj, që janë gjëja
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
E akuzon për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina Hadërgjonaj ironizon publikisht ndjekësin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt. Megjithatë ka nga ata që