999 rezultate për

gjonaj

Qesharake! Gjonajt iu deshën 23 ditë t'i mbërrinte letër porosia në Spanjë për zemrën e Sulës Ministrja Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me homologun e saj spanjoll ku i ka kërkuar ndjekjen me prioritet
"Kishte shumë para", Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është k
Nuk flet me Ardit Gjebrean, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë "sherrin" (FOTO LJAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha
Shqiptari mashtron investitorët në SHBA, iu grabit 19 milion dollarë Prokurorët federalë akuzuan të enjten drejtuesin e një kompanie të pasurive të patundshme në zonën e Detroitpër mashtrim
U rikthye në muzikë dhe bëri namin, Anxhelina Hadërgjonaj publikon surprizën e radhës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj ka paralajmëruar se nuk do të ndalet me sukseset. Pas rikthimit të saj në
E nis vitin në plazh, Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet joshëse me bikini (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh që i mungonte tregut muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj, vendosi që vitin 2020 ta mbyllte me një këngë të r
Mahnitëse, Nicki Minaj vesh fustanin e Albërie Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, ka hapur një atelie veshjesh në Tiranë nën emrin “Albëri Coutur
Anxhelina Hadërgjonajn nuk e mban vendi, Kim Kardashian i publikoi këngën në Instagram (FOTO LAJM) Anxhelina ka përfunduar në Instagram-in e Kim Kardashian dhe gjeni se për çfarë? Ylli i “Keepiing Up With The Kardash
Publikoi këngë pas kaq vitesh, pse Albërie Hadërgjonaj nuk përgëzoi të bijën (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj solli pas 9 vitesh mungesë një këngë të re, një baladë, të cilën e titulloi “Precious”. Publiku e
Protesta për Klodian Rashën, ministrja e Ramës: PD po paguan fëmijët e varfër Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka mbajtur të njëjtën linjë si kryeministri Edi Rama në lidhje me përfshirjen e të
Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadë
GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Më e dashuruar se kurrë, Agnesa Hadërgjonaj uron të dashurin e ri: U plakshim bashkë (FOTO LAJM) Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashu
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
UEFA zgjedh golin e Hadërgjonaj si më të bukurin e raundit (VIDEO) Florent Hadërgjonajt do t’i figurojë emri në një çmim të fituar individual. Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, i cili
Me 10 mungesa, ky pritet të jetë formacioni i Kosovës ndaj Greqisë Kombëtarja e Kosovës luan sonte ndeshjen e tretë brenda gjashtë ditësh. Pas dy humbjeve nga Maqedonia e Veriut dhe Sl
Shënoi supergol por nuk mjaftoi, Hadërgjonaj flet me lot në sy pas humbjes Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbyllur rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian "Euro 2020" pas humbjes së so
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
Të dënuarit në regjimin 41bis në grevë urie, reagon Gjonaj Ministrja Etilda Gjonaj gjatë prezantimit të nismës për ndryshimet në Kodin Penal, ka folur edhe për të dënuarit që kanë
"Çmendet" rrjeti, vajza e Albërie Hadërgjonaj blen 23 mijë euro një çantë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë