999 rezultate për

gjonaj

E bujshme / Florent Hadërgjonaj lë Zvicren për Kosovën Në Kosovë e bëjnë fakt të kryer, pasi futbollisti Florent Hadërgjonaj ka vendosur që të përfaqësojë dardanët, duke hequr
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
"S'do ketë paqe për Dajtin", pas Gjonajt reagon Lleshaj Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, për rastin "Dajti" ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.
“Virgjëresha e Orleanit” dhe treni i reformës në drejtësi! Alfred Peza U duk si një moment nervozizmi dhe sulmi të personalizuar, ai i akuzave të Kryetares së LSI Monika Kryema
"Mos bëj virgjëreshën", Kryemadhi sulmon sërish Gjonajn Pas replikës që i bëri ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka hedhur sërish akuza nd
Rikthehet Elvana, kush janë VIP-at që "garuan" për ta mbështetur (FOTO LAJM) Këngëtarja, Elavan Gjata, pas disa muajsh "e zhdukur" nga jeta publike, vendosi që ditën e djeshme të thyej heshtjen dhe
Tërbohet rrjeti, Anxhelina Hadergjonaj lahet në dollarë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj këtë vit e ka ndarë mendjen vetëm të bëjë para. Dhe këtë e ka treguar në rrjete sociale. E s
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Gjonaj më e "çmendur" se shefi: VOA nuk më citoi mua për lajmin e punësimeve me listë partie Qeveria ka kaluar në një fazë tjetër të sulmit ndaj Zërit të Amerikës duke theksuar tashmë se ai është i paplotë, ndërsa
Farsa e konkurseve, Zëri i Amerikës i qëndron raportimit për përgjimet Ministrja e Drejtësisë në Shqipëri, Etilda Gjonaj, përmes një prononcimi për mediat të martën në Tiranë, vuri në dyshim
Albërie Hadërgjonaj përlotet: Iu ula në gjunjë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar së fundmi në "Oxygen" ku gjatë emisionit trego
Me b*kini në dëborë, Anxhelina Hadergjonaj ngre temperaturat Anxhelina Hadërgjonaj ka guxuar me foton e fundit duke pozuar me bikini në mes të borës dhe në temperatura shumë të ulët
Albërie Hadergjonaj ka një inat publik me Luana Vjollcën Albërie Hadergjonaj teksa ishte e ftuar në Xing, doli të këndonte dhe po përpiqej të ngushtonte rripin e fustanit të kuq
Albërie Hadërgjonaj i vë syrin burrit të modeles shqiptare Albërie Hadërgjonaj është një prej këngëtareve më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, e cila këtë të shtunë d
Sherr mes Ramosajve dhe Hadergjonajve? Reagon Albëria Pak ditë më parë, pati zëra se në “sherrim” midis kushërirave Beatrix – Anxhelina ishte përfshirë edhe Albërije Hadërgjo
Sherri tek Hadërgjonajt, Beatrix merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me kushërirën e saj Anxheli
E kaloi natën në club, Anxhelina Hadergjonajt i ndodh "gjëma" Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina prej vitesh tashmë jeton në SHBA në një shtëpi me grimierin e njohur Ariel të ci
Plas sherri në “klanin” Hadergjonaj-Ramosaj, dy kushërirat nuk flasin me njëra-tjetrën Ditën e djeshme Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj ka patur ditëlindjen. Në 26-vje
Klani Ramosaj-Hadergjonaj në Shqipëri që konkurron Kardashian-Jenner Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Ndërkombëtarët vlerësojnë nismat e qeverisë në luftën kundër korrupsionit Procesi i derregullimit dhe dixhitalizimi i shërbimeve publike, të ndërmarra nga qeveria shqiptare si instrumente të rën