999 rezultate për

gjoksin

Me gjoksin e zbuluar dhe të pasmet përpjetë, si e nis mëngjesin Roza Lati (FOTO LAJM) Roza Lati është një prej personazheve më të përfolur të shoëbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
Tifozët e Napolit i kërkojnë të nxjerrë gjoksin, si iu këthye Diletta Leotta (VIDEO) Pavarsisht triumfit të Napolit në “San Paolo” ndaj Brescias me rezultatin 2-1, ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen e tifoz
"Tërmet" në Instagram, Enca provokon me gjoksin e madh (VIDEO) Këngëtarja Enca tashmë njihet për provokimet të cilat i bën pothuajse në çdo postim. Dhe këtë gjë e ka bërë edhe në post
“Si s’ju vjen turp”, Xhesika Berberi ka një mesazh për ata që ia quajtën gjoksin të vogël (FOTO LAJM) Megjithëse është një ndër femrat më të bukura shqiptare, ka edhe nga ata që janë të pakënaqur me pamjen e Xhesika Berber
Vajza Enca ka një këshillë për ju, ruani gjoksin për këtë arsye (FOTO LAJM) Enca ja arrin të jetë gjithmonë në qendër të vëmëndjes, nëse jo me foto provokuese atëher me ndojnë mesazh ngacmues.
"Buka e zezë më rriti gjoksin", modelja amerikane tregon sekretin (FOTO LAJM) Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji. Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmu
Greta Koci provokon keq fansat me gjoksin e saj (FOTO LAJM) Greta Koci ka provokuar fansat në "Instagram" duke u shfaqur mjaft joshëse. Këgëtarja shqiptare me anë të një video k
Hyri me gjoksin jashtë, nëna e dy fëmijëve turpërohet keq nga stjuardesa Një 31-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, është detyruar të zbresë nga avioni me të cilin do të udhëtonte për shkak të veshjes
Njihni gruan me gjoksin më të madh në botë, nuk ka reçipeta që ia mbajnë (FOTO LAJM) Halli i madh e ka gjetur një grua, gjoksi i së cilës vetëm rritet, ndërsa mjekët nuk i japin dot një zgjidhje problemit
Modelja e Playboy: Ma shpif gjoksi im i madh (FOTO LAJM) “Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se
Oriola Marashi provokon fansat, nxjerr gjoksin "sheshit" (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in shqiptar. Modelja gjithmonë di të tërheqë vëmendje
Kejsi Tola nxjerr gjoksin dhe duket super "hot" pas dobësimit (FOTO LAJM) Kejsi Tola është bërë një yll i vërtetë dhe këtë e dëshmojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar në “Instagram”-in e
"Sa e ke ngrejt gjoksin, po të shpërthen", Françeska Jaçe e nevrikosur i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) U bë e njohur në spektaklin e ‘Big Brother’, por sot po bën sukses në fushën e modelingut. Françeska Jaçe është aktive n
Tolghan publikon foton e ëmbël me të birin (FOTO LAJM) Në 5 maj të këtij viti Almeda dhe Tolghan u bënë prindër për herë të parë të një djali. Ata vendosën ta quajnë të voglin
Modeles shqiptare i ndodh e papritura në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Të shumtë ishin personazhet e famshëm që u komentuan për veshjet e tyre në Festivalin e Kanës. Mes tyre ishte dhe modelj
Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Njihuni me gruan që nuk ka nevojë të bëjë operacione (FOTO LAJM) A e keni pyetur ndonjëherë veten se kush është gruaja me gjoksin më të madh në botë? Jua prezantojmë ne. Norma Stitz
Nga lojtari që i preku gjoksin, te Guardiola e Ribery, flet gjyqtarja Bibiana Bibiana Shtajnhauz është një nga idhujt e të gjithë femrave që dëshirojnë të arbitrojnë në nivele të larta. Ajo është gj
Sherr për gjoksin, Rike Roçi i kthehet fanses: Plasi sytë... (FOTO LAJM) Rike Roçi është që nga kompeticioni i Big Brother është kthyer në një nga femrat më të komentuara në rrjet. Por duke