999 rezultate për

gjoka

Gjoka: Shkëndija e ndërtuar për suksese (VIDEO) Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, Shkëndija është në javën e dytë të përgatitjeve dimërore dhe me katër lojtarë t
Kaq zgjati zhurma, Gjoka lë qelinë dhe shkon në koncert Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka pak ditë më parë u arrestua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë,
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Gjykata jep vendimin për Presidentin e Turbinës Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për presidentin e ekipit të Turbinës, Gentian Gjoka. G
Paskemi dasmë! Renis Gjoka së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Këngëtari Renis Gjoka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës. Gjatë njërës
Arrestohet pronari i klubit shqiptar të futbollit Është arrestuar mbrëmë afër banesës së tij Gentian Gjoka, pronari i klubit të futbollit të Cërrikut për armëmmbajtje pa
Gjoka: Peng që nuk fituam, duhet të jemi më agresivë Shkëndija e Tetovës mbylli gjysmësezonin vjeshtor me barazim 2-2 në transfertën me Vardarin në Shkup. Trajneri i kuqezi
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
Prej kohësh është zhdukur nga ekrani, ja si duket sot Kristela Gjoka (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Kristelën, një nga vajzat bjonde më simpatike të ekranit. Dikur e shihnim në ekran si p
Shpërthen Aleksandër Gjoka në ditëlindjen e Endri Priftit: Të shk*rdhefsha nonën (VIDEO) Këngëtari Aleksandër Gjoka teksa ka qenë duke kënduar me miqtë e tij në ditëlindjen e Endri Priftit, i cili dje mbushi 5
"Më mbuluan me lekë", Aleksandër Gjoka tregon qytetin bujar të Shqipërisë I ftuar në “Këndo Këngën time” Aleksandër Gjoka ka treguar një histori nga një festival në Fier, ku sipas tij e kanë mbu
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pan
Ernest Gjoka debuton me fitore të thellë te Shkëndija Ernest Gjoka e ka nisur mjaft mirë aventurën te Shkëndija e Tetovës, shkruan Albeu.com. Gjoka ka fituar që në debtuti
Grabiste bashkë me të dashurën, kush është i riu që u arratis nga burgu i Rrogozhinës Institucioni i vuajtjes së dënimit në Rrogozhinë ka bërë me dije se është arratisur një i dënuar. Sipas burimeve, më
Firmosi për Shkëndijën e Tetovës, fjalët e para të Ernest Gjokës (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Shkëndijes së Tetovës do të jetë Ernest Gjoka. Një emër shumë i njohur për Kategorinë Superiore duke dit
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
INTERVISTA/ Ernest Gjoka: Do rikthehem së shpejti në stol, Tirana dhe Partizani për titull, nga Kukësi u largova se nuk u arrit objektivi Trajneri i mirënjohur Ernest Gjoka flet për largimin e bujshëm nga Kukësi dy muaj më parë, edhe pse klubi verilindor e k
Basha nxjerr emrin: Ky është trafikanti i drogës që qëndron krah Ramës (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se Pëllumb Gjoka është pikëri
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri