999 rezultate për

gjoka

Gjoka: Peng që nuk fituam, duhet të jemi më agresivë Shkëndija e Tetovës mbylli gjysmësezonin vjeshtor me barazim 2-2 në transfertën me Vardarin në Shkup. Trajneri i kuqezi
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
Prej kohësh është zhdukur nga ekrani, ja si duket sot Kristela Gjoka (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Kristelën, një nga vajzat bjonde më simpatike të ekranit. Dikur e shihnim në ekran si p
Shpërthen Aleksandër Gjoka në ditëlindjen e Endri Priftit: Të shk*rdhefsha nonën (VIDEO) Këngëtari Aleksandër Gjoka teksa ka qenë duke kënduar me miqtë e tij në ditëlindjen e Endri Priftit, i cili dje mbushi 5
"Më mbuluan me lekë", Aleksandër Gjoka tregon qytetin bujar të Shqipërisë I ftuar në “Këndo Këngën time” Aleksandër Gjoka ka treguar një histori nga një festival në Fier, ku sipas tij e kanë mbu
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pan
Ernest Gjoka debuton me fitore të thellë te Shkëndija Ernest Gjoka e ka nisur mjaft mirë aventurën te Shkëndija e Tetovës, shkruan Albeu.com. Gjoka ka fituar që në debtuti
Grabiste bashkë me të dashurën, kush është i riu që u arratis nga burgu i Rrogozhinës Institucioni i vuajtjes së dënimit në Rrogozhinë ka bërë me dije se është arratisur një i dënuar. Sipas burimeve, më
Firmosi për Shkëndijën e Tetovës, fjalët e para të Ernest Gjokës (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Shkëndijes së Tetovës do të jetë Ernest Gjoka. Një emër shumë i njohur për Kategorinë Superiore duke dit
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
INTERVISTA/ Ernest Gjoka: Do rikthehem së shpejti në stol, Tirana dhe Partizani për titull, nga Kukësi u largova se nuk u arrit objektivi Trajneri i mirënjohur Ernest Gjoka flet për largimin e bujshëm nga Kukësi dy muaj më parë, edhe pse klubi verilindor e k
Basha nxjerr emrin: Ky është trafikanti i drogës që qëndron krah Ramës (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se Pëllumb Gjoka është pikëri
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri
Plagosi gruan me thikë, arrestohet bashkëshorti 10 ditë më parë, në datën 21 qershor një debat familjar çoi në plagosjen me thikë të bashkëshortes. Gent Gjoka, 43-vj
Vrasja e kreut të njësisë administrative Kotë, burg për 3 autorët Gjykata e Vlorës ka lënë në burg tre autorët e dyshuar për vrasjen e kreut të njësisë administrativë Kotë, Argjil Gjoka
Përsëritet tragjedia në Vlorë, si u vranë krerët e njësisë administrative Kotë (VIDEO) Pak minuta më parë ndërroi jetë kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka. Mësohet se Gjoka ishte futur në mes
Vdes në spital kreu i njësisë administrative në Vlorë Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë kreu i kësaj njësie administrative, A
I zbrazën karikatorin, si i shpëtoi vdekjes së sigurtë i riu nga Tepelena Detaje të reja kanë dalë nga atentati që i bënë 30 vjeçarit Saimir Gjoka gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tepele
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
Serbia nxjerr nga burgu zyrtarin e Kosovës Autoritetet serbe kanë liruar pas tre ditë mbajtje në paraburgim punëtorin e Administratës Tatimore të Kosovës Marjan Gj