999 rezultate për

gjobevenie

Vrasje, vjedhje e gjobëvënie, kapet në gjumë nga RENEA pogradecari i rrezikshëm RENEA ka zhvilluar një operacion në orët e para të mëngjesit të sotëm në Qafë-Plloce të Pogradecit për kapjen e një pers
Të shtëna ndaj pronarit të lokalit dhe gjobëvënie, kush është i arrestuari në Berat Një 31-vjeçar u arrestua nga policia e Beratit, i akuzuar se më 18 tetor në bulevardin “Republika”, Berat, pas një konfl
Kërcënoi Presidentin e Korabit, kush është "koka" e bandës së gjobëvënies (VIDEO) Detaje të reja janë mësuar në lidhje me arrestimin e dy gjobëvënëseve në Tiranë. Sipas informacioneve mësohet se të
Pjesë e grupeve kriminale: Kush është i forti i Fushë-Krujës, koka e gjobëvënies për biznesmenin durrsak Autori kryesor i gjobëvënies ndaj biznesmenit nga Durrësi është Lulzim Zalla nga Fushë-Kruja. 45-vjeçari, i konsideru
U arrestuan për gjobëvënie, reagon babai: Sulm politik, ishin roje tek tregu Mustaf Lici, babai i dy djemve të cilët kanë rënë në burg pasi janë kapur në bandën e gjobëvënies në tregun e Shkodrës,
Grupi i gjobëvënies në Shkodër, arrestohen edhe dy pjestarë të tjerë Policia e Shkodrës ditën e djeshme ka arritur të kapë dhe të arrestojë një bandë gjobëvënie në këtë qytet. Policia k
Arrestohet për gjobëvënie edhe nipi i Shullazit (FOTO) Burime nga policia bëjnë me dije se një nga personat që u arrestua në dalje të paraburgimit tek "Jordan Misja" është nip
Shullazi nën hetim për 3 muaj për 6 raste gjobëvëniesh Emiljano Shullazi është mbajtur për 3 muaj nën vëzhgim, për 6 raste gjobëvëniesh. Raportohet se në muajin shkurt të viti
Akuza për gjobëvënie, policia e Tiranës arreston katër persona Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona mbrëmjen e djeshme nën akuzën e gjobëvënie. Mes të prangosurve është edhe Pajti
Gjobëvënie ndaj biznesmenit, tre të arrestuar në Lushnje Tre persona janë arrestuar nga flagrancë nga policia e Lushnjes me akuzën e gjobëvënies ndaj një biznesmeni. Sipas polic
Kapet 17 vjeçari i akuzuar për gjobëvënie Një 17-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pas gjobëvënies që i kishtë vënë një pronareje lokali. Mësohet se ad
Arrestohen 4 persona për gjobëvënie Policia e Tiranës, mbrëmë ka arrestuar 4 persona të cilët akuzohen për gjobëvënie dhe grabitje. Sipas policisë 4 të arre