999 rezultate për

gjoben

Urinoi në derë të Kryeministrisë, bashkia i çon gjobën PD-së Një skenë jo e hijshme u filmua nga kamerat e televizioneve në protestën e opozitës përpara Kryeministrisë. Bëhet fjalë
Tifozët tallen me UEFA-n për gjobën qersharake të Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo do të jetë në dy ndeshejet kundër Ajax-it në Ligën e Kampioneve. Festimi dhe imitimi i Simeones i ka k
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
UEFA nuk i ndahet Milanit, kuqezinjtë marrin gjobën e majme Me sa duket UEFA nuk i ndahet Milanit me gjoba. Pak kohë më parë kuqezinjtë morën një gjobë të konsideruëeshme dhe n
CR7 do të paguajë gjobën e majme, për të shmangur 2 vite burg Cristiano Ronaldo duket se do të paguajë gjobën e majme për ti shpëtuar burgut 2 vjecar. Ylli Juventusit akuzohet për ev
Dembele nuk vë mend, Barcelona i pret gjobën e majme Osman Dembele është rikthyer te golat në kampionatin spanjoll megjithatë ai vijon të vijë me vonesë në stërvitje. DIç
Gruaja u gjobit 100 paund sepse hodhin bishtin e cigares në tokë Gruaja që nuk pranoi të identifikohej tha për ‘Grimbsy Live’ se ajo u turpërua nga incidenti. Një grua në Angli ka po
Kallashi çmend rrjetin më gjoksin jashtë në makinë, zbulon gjobën e policit Valltarja nga Kosova, Kallashi ka vendosur të marrë sërish vëmendjen e publikut me format e saj bombastike. Ajo ka po
Sot njihuni me Sidorelën, policja që nuk ta përton gjobën Policia e Shtetit ka postuar foton e efektives së saj Sidorelës, pjesë e Policisë Rrugore në Gjirokastër. Policia e S
E FUNDIT/ Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura për gjobën e Xhakës e Shaqirit Zvicra nuk e ka pranuar fondin e mbledhur nga shqiptarët për t’i paguar gjobat e futbollistëve Granit Xhaka e Xherdan Sh
"Ja kush po paguan gjobën e Xhakës dhe Shaqirit", mediat serbe shkruajnë për mbledhjen e fondeve Mediat e Serbisë i kanë dhënë një hapësirë të gjerë nismës për të mbledhur fonde nga shqiptarët me qëllim pagimin e gjob
Vuçiç dhe Daçiç japin fonde për gjobën ndaj Xhakës dhe Shaqirit Fushata e nisur në GoFundMe për të mbledhur paratë për ta paguar dënimin e Xhakës, Shaqirit e Lichtsteiner tashmë është
Cristiano Ronaldo pranon dënimin me burg dhe gjobën Cristiano Ronaldo thuhet se ka pranuar një gjobë prej 16 milionë paundesh dhe një dënim dyvjeçar me kusht për evazion fi
Kjo është data kur Skënderbeu do të bëj apelimin në CAS për gjobën prej 1 milion euro Data 21 maj ishte afati i fundit për gjobën 1 milion euro që klubi korçar duhet të derdhte për llogari të UEFA-s pas ven
Ronaldo pranon fajin dhe paguan gjobën prej 30 milionë eurove Me pagën strasferike që merr tek Real Madrid dhe sposorëve gjigandë, Cristiano Ronaldo do të falë disa miliona, kur në m
Festoi duke u hedhur në shatërvan, por Presidenti i Romës tregon gjobën që mori nga ky gjest (VIDEO) Pronari amerikan i Romës, Jim Pallotta i dehur nga gëzimi pas fitores ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve, gëzimin e t
U gjobit me 500 euro për hedhjen në shatërvan, presidenti i Romës dhuron 230 mijë euro Ekzaltimi i presidentit të Romës, për kualifikimin në gjysmëfinale pas eliminimit të Barcelonës, shkoi aq larg, sa duke
Polici vendos gjobën por bëhet për spital Në Suharekë një qytetar në shenjë revolte kundër shqiptimit të një tikete, e ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët po
Guardiola: Paguaj gjobën edhe fjongon nuk e heq Pep Guardiola i ka sfiduar edhe njëherë autoritetet me mbajtjen e fjongos simbolike në finalen e Kupës së Ligës kundër A
Skënderbeu gati të paguaj gjobën, Radas titullar ndaj Vllaznisë Skënderbeu merr lajme të mira para ndeshjes me Vllazninë. Marko Radas, me shumë mundësi, do të jetë gati për këtë takim,