999 rezultate për

gjobe

"Rekord" në Maqedoni: Tetovari me 300 km/h, 400 euro gjobë dhe i hiqet leja e drejtimit Policia të enjten e ka arrestuar 24 vjeçarin me iniciale B.J. nga Tetova, për vozitje të shpejtë. Ai ka vozitur vetu
U kap duke qarkulluar në orën policore, gruaja puth policin për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Masat anti covid dhe gjobat nuk janë prezente vetëm në Shqipëri por në të gjithë botën. Një vajzë e re ka zgjedhur mënyr
Theu masat anti-Covid, 50 milion lekë gjobë për Belind Këlliçin Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi është gjobitur me 5 milionë lekë pasi ka organizuar takime m
PDK mori gjobën më të majme, si u ndëshkuan partitë që thyen heshtjen zgjedhore Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa – PZAP, në seancat e mbajtura me datat 14, 15 dhe 16 shkurt 2021, ka shqyrtua
Gjobë 50 milion lekë të vjetra, ish-deputeti: Pse nuk shkojnë te Edi Rama? Endrit Braimllari është gjobitur me 50 milionë lekë të vjetra pasi akuzohet se ka organizuar takime politike pa respektu
Rama i përvishet keq Ermal Mamaqit: Gjobë se e meritonte! Kryeministri Rama foli për një mbyllje të dytë ku u bën thirrje popullove të zbatojnë masat anti Covid, ndërsa shtoi se
Nuk pyesin për gjobën, Georgina publikon videon intime me Ronaldon (FOTO&VIDEO) Edhe pse rrezikojnë që të gjobiten për shkak se kanë thyer rregullat e Covid-19, që qeveria italiane ka vendosur, duket
E "dogji" me festë në kohë covidi, 30 milion lekë te vjetra gjobë për pronarin në Fier Pronari i një lokali në Fier është gjobitur me 3 milionë lekë pasi organizoi festë në kundërshtim me Aktin Normativ.
SKANDALI i Policisë me dy standarte: Si mund t’ia hedhë ky kamikaz, vetëm me një gjobë? Javën e kaluar ndodhi një aksident shokues tek Ambasada italiane në Tiranë. Një shofer kamikaze është futur me 150 km
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
Aksidenti te ambasada italiane, i riu i fiksuar pas shpejtësisë "shpëtoi" vetëm me gjobë Detaje të reja zbardhen nga aksident i frikshëm i cili ndodhi pak ditë më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë. Makin
Sa një shtëpi në Tiranë! Australia vendos gjobën marramendëse për mosmbajtjen e maskës Australia Perëndimore ka ashpërsuar masat kundër Covid 19, duke vendosur gjobë me vlerë 50 mijë dollarë (32 mijë euro) p
Arsenal përgatitet për katastrofën, "gjobë" e frikshme për lojtarët Periudhë e zezë për Arsenal-in në kampionat. Skuadra e Arteta-s e ka nisur shumë keq sezonin dhe tani ndodhet në vend
U vra për një gjobë! Të rinjtë sfidojnë policinë, nisen drejt vendit të vrasjes së Klodianit pas orës 10 Vazhdon protesta e të rinjve për vrasjen e Klodian Rashës i cili u vra dy ditë më parë nga një efektiv i policisë së Sht
Qeveria me "dorë të hekurt" kundër memeve: Gjobë dhe burg për shkelësit Memet dhe postimet në rrjete sociale prej kohësh janë kthyer në një opozitë shumë të fuqishme jo vetëm në vendin tonë, p
Tentoi të kalojë kufirin edhe pse ishte i infektuar, 7 milion lekë gjobë për 63 vjeçarin Një 63-vjeçar nga Vlora është ndëshkuar pasi tentoi të kalojë në Greqi nga pika kufitare e Kakavijës edhe pse ishte me C
Rama nuk paguan gjobën Becchetin, arbitrazhi nis konfiskimin e pasurive të shqiptarëve në botë Françesko Beccheti duket se i ka fituar të gjitha betejat në Arbitrazh me qeverinë shqiptare, pavarësisht se autoritetet
Bes Kallaku ironizon hapur: Mos ma harroni këtë shokun, do paguajë gjobën e Ijes Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezu
Kundërshtoi gjobën dhe përplasi efektivin e policisë, e pëson 59 vjeçari Policia e Kavajës ka kapur shtetasin e shpallur në kërkim Çim Proshka, 44 vjeç, banues në Kavajë, pasi Gjykata e Shkallë
Kini kujdes! Gjobë 10 mijë lekë të reja për të gjithë që lëvizin gjatë orarit 22:00 deri 06:00 Të gjithë qytetarët të cilët lëvizin pas orës 22:00 deri në 06:00, pa patur leje të posaçme do të gjobiten me 10 mijë le