E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

gjoba

7-8 marsi në monitorim nga Policia e Shtetit, sa gjoba u vunë sot Kontrolle të shtuara për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese anticovid, në kuadër të ditëve festive 7 dhe 8 Mars,
Policia zbor shoferëve: Civilë dhe pa makina, rrugorët "shembin" në gjoba qytetarët (VIDEO) Policia Rrugore ka organizuar një aksion në akset kryesore në vend për të penalizuar shkelësit e rregullave të qarkullim
Policia "shemb" në gjoba qytetarët, 2953 masa gjatë fundjavës (VIDEO) Policia e Shtetit vazhdon aksionet e saj për të ndëshkuar me gjobë shtetasit të cilët nuk respektojnë masat anti-covid.
Nami me gjoba! Kaq qytetarë u ndëshkuan sot për mosmbajtjen e maskës (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 994 shtetas që nuk kanë zbatuar masat ant
Rekord gjobash! Mbi 1100 gjoba vetëm sot, 15 shtetas kapen në këmbë pas orës 20:00 Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24 orëve të fundit 6 subjekte dhe 1124 qytetarë për mosrespektimin e masve të anti-c
PDK mori gjobën më të majme, si u ndëshkuan partitë që thyen heshtjen zgjedhore Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa – PZAP, në seancat e mbajtura me datat 14, 15 dhe 16 shkurt 2021, ka shqyrtua
Shqiptarët të pabindur! Shifra rekord gjobash në 24 orët e fundit Pavarësisht të ashpërsimit të masave anti-covid dhe shifrave alarmante cdo ditë, shqiptarët janë ende të pabindur për rr
Shfuqizohet gjoba e KQZ-së ndaj kryebashkiakut Veliaj Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka marrë sot vendimin për gjobën e vendosur nga KQZ ndaj kryebashkiakut të Tiranës,
"Lumë gjobash", kreu i Bashkisë Skrapar dënohet me 10 milion lek të vjetra Që pas paralajmërimit të kryeministrit Rama, shumë subjekte politike janë gjobitur për shkak se kanë mbajtur takime për
Kryemadhi frikësohet nga gjoba, detaji në takimin që mbajti sot në Pogradec Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbajtur sot një takim më të rinjtë në Pogradec. PAk pas përplasjes më Policinë,
"Shpërthejnë" gjobat, dy demokratët e pësojnë me miliona lekë Që pas paralajmërimit të kryeministrit Rama, shumë subjekte politike janë gjobitur për shkak se kanë mbajtur takime për
E gjobiti KQZ, reagon Erion Veliaj: Gjoba do të apelohet Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar pas gjobës të vendosur nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve për mo
Rama bën paralajmërimin e fortë: Do rrisim gjobat për ata që shkelin rregullat e antiCOVID Kryeministri Edi Rama njoftoi së në ditët në vijim do të rriten gjobat për të gjitha ata që shkelin masat anti-Covid.
Shifrat rekord të COVID-19 nuk i bindin shqiptarët! Kaq gjoba u vendosën sot për maskat COVID19/ 1013 monitorime, 832 individë dhe 181 subjekte të këshilluar dhe monitoruar për vendosjen e maskës dhe zbatimin
Nami me gjoba, ndëshkohen plot 1307 qytetarë vetëm në fundjavë Gjatë fundjavës janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 1307 qytetarë që nuk kanë zbatuar masat për paranda
Rritet ndjeshëm numri i gjobave, sa qytetarë dolën pa maskë Policia e Shtetit ka gjobitur 923 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 48 orëve të fundit. “Si rezultat i ko
Mbi 1 mijë gjoba gjatë fundjavës për shkeljen e rregullave anti-Covid Gjatë fundjavës janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 1051 qytetarë që nuk kanë zbatuar masat për paranda
Qindra gjoba, të tjerë qytetarë ndëshkohen për shkelje të rregullave antiCovid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, Patrullat e Përgjithshme dhe ato të Policisë Rrugore kanë evidentuar dhe
Gjobat nuk mungojnë as këtë vit, ndëshkohen mbi 1 mijë qytetarë që thyen rregullat anti-Covid Gjatë ditëve të para të vitit 2021 janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 1183 qytetarë që nuk kanë zbatua
"Na mbytën me gjoba!", Xhensila reagon për herë të parë rreth ditëlindjes së Besit (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë