999 rezultate për

gjobĂ

Policia bën “kërdinë” me gjoba në Durrës, 1 100 brenda javës Strukturat e qarkullimit Rrugor te Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës kanë vërshuar me gjoba ndaj drejtuesve të autom
Shoferëve me patenta jo shqiptare do ti dyfishohen gjobat Kuvendi ka parashikuar të votojë në seancë plenare këtë të mërkurë një amendament që ndryshon sanksionet për drejtuesit
Gjoba të majme për ata që ngacmojnë vajzat në punë apo rrugë Gjykatat franceze kanë vendosur 447 gjoba në tetë muajt e fundit bazuar në ligjin e ri për të luftuar ngacmimet seksuale
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Përse po zhduken persona në Shqipëri! Gazetari zbardh shkakun Gazetari dhe autori i “Abc Story” Ferdinand Dervishi, ngre alarmin se grupet kriminale vazhdojnë të vendosin gjoba 1 mil
Gjykimet për gjobat në komunikacion do të mbahen te ndërtesa e vjetër nga kjo datë Të gjitha gjykimet nga Sektori për Kundërvajtje për Komunikacion, duke filluar nga 1 prilli, do të mbahen në ndërtesën e
Gjoba e UEFA-s, Ronaldo e shlyen në vetëm 120 minuta CR7 do të luajë në çerekfinalet e Championsit ndaj Ajax-it. UEFA ka përdorur për sulmuesin e Juventusit të njëjtën v
Shoferi gjeni i shmanget dhjetra gjobave për shpejtësi, por në fund e pëson keq (FOTO LAJM) Një turku i kishe shkuar mendja mirë për t'u shpëtuar gjobave të shpejtësisë në autostradë duke bërë një ndryshim të vog
1000 mijë euro gjobë për prindërit që pinë cigare me fëmijët në makinë Disa vende në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar ligjin kundër konsumimit të duhanit në makina në prezencë të
Mbyllen 5 qendra masazhi në Prishtinë Pesë qendra të masazhit janë mbyllur në kryeqytet nga ekipet e Inspekcionit, shkruan Albeu.com Këtë e ka bërë të ditu
Komuna e Prishtinës u vendos gjoba të majma taksive ilegale Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka njoftuar se është duke vazhduar shqiptimi i gjobave për taksitë ilegalë në kryeq
Gjobat e policisë nuk kursejnë as makinat luksoze në Tiranë (FOTO LAJM) Edhe pse Policia Rrugore i ka shtuar masat, shumë shoferë nuk friksohen dhe parkojnë ku të munden. Siç duket edhe nga
Dhomat e errëta ku iranianët janë të lirë nga pushteti Studioja e tatuazheve e Mohammedit është e fshehur në dhomën prapa të një dyqani të veshjeve në pjesën më të varfër, jug
Qytetarët denoncojnë shkeljet, policia gjobat me postë (VIDEO) Prej kohësh Policia Rrugore njoftoi se shkelësit e rregullave të qarkullimit rrugorë do të ndëshkoheshin në çdo rast pav
Gjoba për Tiranën dhe Flamurtarin, Kastrioti dy ndeshje larg "Redi Malokut" Kastrioti duhet të zhvillojë dy ndeshje në fushë asnjanëse, si dhe është gjobitur, për shkak të dhunës ushtruar ndaj loj
Del formulari i gjobave që do të dërgohen direkt në shtëpi (FOTO LAJM) Propozimi i ministrit të Brendshëm për gjobat on-line apo siç njihen ndryshe edhe si e-gjoba është miratuar nga qeveria.
1 mijë gjoba në 24 orë, policia bën kërdinë në Kosovë Policia e Kosovës në raportin 24-orësh përveç rasteve tjera ka dërguar edhe statistikat mbi aksidentet, tiketat e shqipt
Parkimet vend e pavend, policia 478 gjoba brenda ditës Policia Rrugore e Tiranës publikon një tjetër video, ku pasqyron punën e saj të përditshme, teksa këtë herë vihet në duk
Shqiptarit nuk i pëlqen gjoba, e do edhe më të madhe (FOTO LAJM) Kohën e fundit dukshëm është rritur numri i aksidenteve në komunikacion siç është rritur edhe numri i tiketave të shqipt
Policia nuk të ndal më në rrugë, çfarë ndodh me gjobat (VIDEO) Pakësimi i numrit të policëve në rrugët e kryeqytetit nuk do të thotë se shoferët kanë shpëtuar nga gjobat. Madje ta