406 rezultate për

gjithmone

Ēmendet Heidi Klum, ja ēfarė bėn gjatė emisionit (FOTO LAJM) Modelja Heidi Klum ėshtė jo vetėm e bukur, por e pranishme nė njė emision ajo ka treguar shkathtėsinė e saj, teksa ka bė
Shumė vapė pėr Rihannan, provokon nė rrugė (FOTO LAJM) Tashmė qė ajo nuk ėshtė e angazhuar me asgjė, Rihanna i ėshtė dedikuar pushimeve tė saj. Ajo gjithmonė ėshtė vėnė nė qėn
Zhgėnjim gjatė aktrimit, Rita Ora nuk mbante mėnd pjesėn (FOTO LAJM) Pavarėsisht se ėshtė njė kėngėtare e shkėlqyer, duket se nė aktrim lė pak pėr tė dėshiruar. Gjatė xhirimeve tė filmit "F
Bertina e "Big Brother" ende single (FOTO LAJM) Njė ndėr banoret mė tė pėrfolura tė "Big Brother", Bertina Mehmeti, ka vendosur tė pushojė nė jug tė vendit. Me anė
Flori: Klikimet jo gjithmonė pėrcaktojnė vlera Flori Mumajesi ka reaguar ndaj njė fenomeni qė po pėrcillet nė vendin tonė, sa i takon klikimeve tė kėngėve dhe se sa at
Ja cila ėshtė arsyeja qė stadiumi ėshtė gjithmonė plot (FOTO-LAJM) Volejbollistet e njė skuadre nga Kazakistani kane nisur tė urrejnė shoqen e skuadrės pasi tė gjithė fansat vijnė nė stad
Berisha falėnderon Canėn: Mė ndihmoi tė ambientohem tek Lacio Etrit Berisha shperh mirėnjohje pėr ndihmėn qė Lorik Cana i ka dhėnė portierit shqiptar pėr tu ambientuar tek skuadra e
Njė rrėfim nga Woody Allen, i zhgėnjyer nga filmat e tij Woody Allen mbetet njė nga regjizorėt mė prodhimtar, me filma me gamė tė gjerė temash dhe gjithmonė tėrheqėse pėr shikue
Zyrtare, Evra lojtar i Juventusit Patrice Evra ėshtė lojtari mė i ri i skuadrės sė Juventusit. Sipas mediave italiane bardhėezinjtė i kanė paguar Manchest
Disa zgjidhje natyrale pėr problemet gjatė shtatzėnisė Tė gjitha gratė shtatzėna gjatė muajve tė parė kanė probleme tė shumta dhe menjėherė i drejtohen mjekut. Pėr tė shpėtuar
Bukuri pa bisturi, Mihrija i merr stafetėn Bleonės Ndonėse vitet kalojnė, kėngėtarja nga Kosova Mihrije Braha mbetet sėrish nė formė tė shkėlqyer. Ne ende nuk dimė sekreti
Dashuron fotografinė, pak kėshilla mode nga Aurela (FOTO LAJM) Kanė mjaftuar disa orė qėndrimi nė Tiranė, ndėrsa angazhimet profesionale nuk e kanė lėnė Aurela Hoxhėn, tė qėndronte ed
Statistikat e Brazil-Gjermani Nė futboll ka vetėm njė ndeshje qė mund tė konsiderohet si derbi i Botės, Brazil-Gjermani. Historia e kompeticionit mė m
Soni Malaj, nėnė e pėrkushtuar dhe femėr e bukur (FOTO LAJM) Ndonėse u bė kohė qė jeton larg Shqipėrisė, kurioziteti pėr Soni Malaj ėshtė gjithmonė nė rritje, pasi ėshtė rritur nė s
SHBA 238 vjet e pavarur, Laura Vorpsi heq kostumin prej zėdhėnėseje (FOTO LAJM) Zėdhėnėsja e PD-sė, Laura Vorpsi, gjithmonė na befason me zgjedhjet perfekte tė veshjes sė saj, ndėrsa nga fotot qė ka p
Gili kryen operacione plastike? (FOTO LAJM) Padyshim nė kujtesėn e tė gjithėve kanė mbetur zėra tė shkėlqyer, sidomos tė atyre artistėve qė vinin nga pėrtej kufirit
Pėrpos zėrit, kush ėshtė "arma" qė pėrdorin kėngėtaret? (FOTO LAJM) Pėr tė qėnė gjithmonė nė vėmėndjen e njerėzve, nuk ėshtė i mjaftueshėm vetėm zėri, pasi tashmė gjithmonė e mė shumė kėng
I dedikohet fėmijėve, JLo harron pėr pak turin muzikor (FOTO LAJM) Pavarėsisht se ėshtė shumė e angazhuar me profesionin e saj, Jennifez Lopez e gjen gjithmonė kohėn pėr t'iu dedikuar fėm
BFI: Do bashkėpunojmė me zyrtarėt e lartė myslimanė Kryetari i Bashkėsisė Fetare Islame nė Maqedoni, Sulejman Rexhepi ka zhvilluar sot njė takim me ministrin qė ėshtė pėrg
Kush ėshtė sekreti i rinisė sė Manjola Nallbanit? (FOTO LAJM) Gjithmonė Manjola Nallbani shfaqet nė formė tė shkėlqyer fizike, e veshur gjithmonė me shije dhe nė trend me kohėn.
 
Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin

Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin "Dėshmorėt e Kombit", Tiranė.

.