999 rezultate për

gjithkush

Tërmeti, gjithkush e ka një dëshirë! Nga Lutfi Dervishi Të banosh në katin e 12 nuk përjeton frikë nga tërmeti. Eshtë diçka përtej frikës dhe ankthit
Edhe sonte mos e humbisni Super-Hënën Viti 2019 ka startuar mjaft bukur këtë vit. Disa netë radhazi kemi pasur mundësinë të shohim bukurinë e hënës, madje ndë
6 sekretet e Kartës së Bankës të cilat gjithkush duhet t'i dijë (FOTO LAJM) Ne përdorim kartat bankare çdo ditë. Ne tërheqim para nga ATM-të, i përdorim për të paguar faturat tona dhe për të p
Nënshkruan me Realin? Perez konfirmon bisedimet Presidenti i Real Madridit Florentino Perez konfirmon interesimin për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma. 18-v
Kush ka parë një kalë kaq të vogël (VIDEO) Në këtë video do të shikoni se si kal i vogël vetëm tre ditësh është i mbushur me plot energji. Ky është një kafshë
Kush do të guxonte kaq shumë?! (FOTO LAJM) Të rrezikosh vetem për hir të disa fotove është një veprim që për shumë persona duket çmenduri, por jo për këta dy të ri
Lamtumirë Enkelejda Skënderasi, homazhe në nderim të gazetares Në Teatrin A. Zako Çajupi janë zhvilluar në mesditë homazhet për nder të gazetares Enkelejda Skënderasi e cila humbi dje
Ja disa nga shtëpitë më të bukura të vitit të kaluar (FOTO-LAJM) Nga Kalifornia e deri në malet e Brazilit, këto janë shtëpitë më të bukura të vitit të cilat garojnë në konkursin “Arch
Berisha per greven: Gjithkush ka te drejte te ngreje kamping Gjithkush ka të drejtë të ngrejë kamping qoftë edhe para zyrës sime. Kështu ësht