999 rezultate për

gjithi

Kobe Bryant nderohet edhe në ceremoninë e Oscar, regjisori i njohur i gjithi lejla dhe të verdhë Regjizori Spike Lee vendosi të shafqej në tapetin e kuq të ceremonisë Oskar me një veshje tejet të veçantë e me një dome
Stadiumi i ekipit shqiptar mbushet i gjithi me ujë, bën xhiron e rrjetit edhe në mediat e huaja (VIDEO) Siç dihet, infrastuktura në shumicën e stadiumeve shqiptare, është thuajse e shkatërruar. Mjafton të bjerë pak shi d
Basha nga Peqini: Është i gjithi faji i Ramës për varfërinë që ka pllakosur vendin Kreu i Partisë Demokratike sot është ndalur në qytetin e Peqinit, ku ka zhvilluar një takim me strukturat e PD. Lulzim B
Momenti kur tifozi i Atleticos dhunon tifozin e Realit (VIDEO) Real Madrid arriti të fitojë me rezultatin 1-3 në "Wanda Metropolitano" ndaj Atletico Madridit duke hyre ne gare per tit
Jo racizmit: "San Paolo" është i gjithi Koulibaly (FOTO LAM) Fëmijë dhe të rritur, burra e gra, italianë dhe të të huaj. Nuk ka rëndësi cilët janë dhe nga vijnë, sepse në stadium
Mandzukiç largohet papritur nga skuadra Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, është larguar nga Kombëtarja kroate. Lajmi është konfirmuar nga mediat kroate
I gjithi rozë, ky është liqeni më i veçantë në botë (FOTO LAJM) Liqeni i Middletonit në Australinë Përëndimore është nga më të veçantit në botë, pasi është i gjithi me ngjyrë rozë.
Një ishull i krijuar i gjithi nga Lindsey Lohan?! Aktorja e famshme që u kthye sërish në normalitet pas problemeve me substancat narkotike dhe kërcënimet nga ish i fejuar
Bunucci futet në San Siro dhe stadiumi ndizet vetëm për "kapitenin" Milan mbremjen e të enjtes arriti një rezultat 2-0 duke siguruar një kualifikim me rezultat të përgjithshëm 3-0. Teks
Denis Suarez: Jam i gjithi i Barcelonës Denis Suarez ka folur për të ardhmen e tij. Spanjolli ka prekur dhe spekullimet e fundit të cilat e lidhnin për një lëvi
Ky Big Brother ka qenë i gjithi një gënjeshtër? Damiano zbulon të vërtetën (FOTO LAJM) Damiano është banori që u përjashtua nga shtëpia e Big Brother për shkak të thyerjes së rregullave. Por gjërat nuk ja
Bale merr me qera një ishull për t'i kërkuar dorën të fejuarës Ky mesa duket është viti i Gareth Bale, me suksese brenda dhe jashtë fushave. Ylli i Realit ka marrë me qira ishull
Moto X i gjithi prej metali (FOTO LAJM) Lenova po punon për të sjellë një variant të ri të Moto X i gjithi në metalik. Një varg imazhesh të rrjedhura të moto X
iPhone i gjithi prej xhami, projekti më i ri nga Apple Apple duket se këtë herë synon që të sjellë në treg një telefon i cili do të jetë i gjithi në xham. Sipas 9to5Mac, gjiga
Një "Camp Nou" i gjithi për Johan Cruyff (FOTO LAJM) Një koreografi e gjitha në nder të legjendës Johan Cruyff. Pas homazhëve që kryen përpara stadiumit "Camp Nou" të Shtunë
OSHEE i'a kthen PD: S'ka më zarfa, procesi i gjithi elektronikisht Pas akuzave të parashtruara paraditen e sotme nga ana e PD në lidhje me OSHEE, kjo e fundit është kundërpërgjigjur me an
Telefon i gjithi me dizajn xhami (FOTO LAJM) Telefoni i ri Oppo është i vetmi telefon i cili është i gjithi në xham nuk është i pajisur me korniza. Informacionet e p
Një super-ekip i gjithi falas (FOTO LAJM) Ka shumë futbollistë cilësorë të cilëve iu skadon kontrata me klubet aktuale gjatë vitit 2015. Disa janë shumë pranë rin
Qeveria jep me qira tunelet dhe bunkeret Qeveria miraton ndryshimin e procedurave për dhënien me qira të objekteve fortifikuese për një pjesë të kategorive të ty
Shpërthen portieri, niset nga porta dhe shënon (VIDEO) Ekipi kundërshtar është hedhur i gjithi në sulm, ndërsa ekipi tjetër është tërhequr i gjithi në mbrojtje dhe kështu Rena