999 rezultate për

gjitheve

I infektuar me Covid-19 fluturoi drejt Turqisë, Gega: Mesazhet tuaja më kanë mbushur zemrën (FOTO LAJM) Trajneri i Kukësit, Skënder Gega ditë më parë u infektua me koronavirus, teksa gjatë mëngjesit të djeshëm ai fluturoi dr
Do t'ja shihni të gjithëve, Rihanna rikthen në modë këtë stil flokësh (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë gjithmonë një ikonë stili kur vjen puna tek flokët. Nga rruajtja e një pjese të kokës, deri tek flokët e
Tea xheloze për Andin, "shpërthen" kundër të gjithëve në studio Tea reagoi pas takimit të Ana Kaurit dhe Andit, duke thënë se i vjen keq për vajzat për mënyrën se si 24-vjeçari sillet
Coentrao vlerëson CR7: Është një përbindësh, të gjithëve u them gjithmonë Fabio Coentrao ka folur për Cristiano Ronaldo-n në një intervistë të dhënë për O Jogo. Lojtari i Rio Ave-s ka theksua
S'do ta besoni, Lori Hoxha u tregon të gjithëve çfarë ka bërë photoshop në pozën e fundit (FOTO LAJM) Thuajse të gjithë përdorim në fotot tona nga pak photoshop apo modifikime të tjera, për t’i bërë fotot më të bukura apo
Egbo: Faleminderit të gjithëve, nuk iu them lamtumirë! (VIDEO) Largimet e befasishme te Tirana nuk kanë të sosur, sidomos në dy dekadat e fundit. Trajnerë të huaj apo dhe shqiptarë mj
Marina Vjollca ndryshon “look” dhe na befasoi të gjithëve (FOTO LAJM) Çdo të shtunë vëmendja është maksimale ndaj motrave Vjollca, por këtë herë të gjithë do i kenë sytë tek Marina. Moder
Mori postin e Presidentes, Osmani i bën thirrje të gjithëve të bëhen bashkë Një ditë pasi mori detyrën e presidentes së Kosovës, pas dorëheqjes së Hashim Thaçit, Vjosa Osmani deklaroi sot se është
Joe Biden i bindur: Do të shpallemi fitues! Kandidati demokrat për President, Joe Biden dha një deklaratë për mediat duke i bërë thirrje amerikanëve që të bëjnë dur
Biden: Nëse fitoj zgjedhjet, do të jem president i të gjithëve Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, premtoi se do të jetë president i të gjithëve nëse
Rreziku që na kanoset të gjithëve: Truri-kokoshkë! Truri-kokoshkë është një term tejet i diskutuar kohëve të fundit. Duke qenë se njerëzit e kanë të pamundur të jetojnë pa
Rita Ora do t'ju prek të gjithëve me këtë postim: Më mungon shumë ajo kohë (FOTO LAJM) Shtimi i rasteve me koronavirus ka sjellë edhe shtrëngimin e masave në botë. Tashmë të gjithë kanë filluar ta ndjejnë mu
Khloe Kardashian infektohet me Covid-19: Kjo gjë është e vërtetë (VIDEO) Virusi ‘Covid-19’ duket se ka prekur një tjetër personazh të njohur. “Enews” ka zbuluar se edhe ylli i “Keeping Up With
Ira na shkriu zemrat të gjithëve me urimin për 1-vjetorin e Dardit (FOTO LAJM) Një vit më parë Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi u bekuan me një fëmijë. Ira solli në jetë një djalë, i cili
Pranë partnerit dhe miqve VIP, brenda festës së ditëlindjes së Soni Malaj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja energjike Soni Malaj, festoi ditëlindjen e saj në një organizim të madh pranë njerëzve më t
Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gj
Chrissy Teigen flet për herë të parë pas humbjes së fëmijës: Jemi mirë (FOTO LAJM) Pasi humbi fëmijën e tretë, John Legend u ngjit për herë të parë në skenë për eventin e “Billboard Music Awards”. Kën
Mposhti me sukses COVID-19, Trump habit me rikthimin e tij: Dua t'ju puth të gjithëve! Presidenti Donald Trump ka habitur njerzit me rikthimin e tij plot energji në garën e Zgjedhjeve Presidenciale në SHBA,
"Në administratën shtetërore sot e gjen edhe Zylon, edhe Demkën", Meta thumbon maxhorancën Presidenti Ilir Meta ka ironizuar maxhorancwn teksa ka kujtuar veprën e autorit të njohur Dritëro Agolli në ditën e tij
Veshje luksoze, Oriola Marashi i tregon të gjithëve garderobën gjigante (FOTO LAJM) Herë pas here, personazhet e njohur të ekranit shqiptar vendosin që të hapin dyert e gardërobave të tyre, e u tregojnë f