999 rezultate për

gjithat

E imagjinoni dot pa kaçurrela? Hueyda El Saied sapo bëri ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Ish-balerina dhe artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, ka rënë gjithnjë në sy për pamjen e saj, para së gjithash
Klopp analizon momentin negativ të Liverpoolit Katër humbje radhazi kanë trazuar jo pak ambientin te Liverpooli, që tani jo vetëm nuk ka më shpresa për të mbrojtur tit
Mbappe bëri super ndeshje ndaj Barcelonës, PSG lëviz menjëherë Kylian Mbappe pati një performancë të jashtëzakonshme ndaj Barcelonës, duke shënuar një hat trick dhe mori gjithë vëmend
Nga dhoma e gjumit te palestra, brenda shtëpisë luksoze të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë. Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u
Parandjenjat: Mund të kenë një bazë të vërtetë? Ndonjëherë, të gjithë kemi pasur ndjesinë se diçka do të ndodhte, pak para se të ndodhte. E quajmë parandjenjë. Këto
Tension i madh mes Interit dhe Real Madridit, shkak bëhet Hakimi Shpërthen “stuhia” Hakimi. Real Madridi ishte i gatshëm ta lëshonte marokenin, por tani, pavarësisht nga një marrëveshje
Zhbllokimi i merkatos, Tirana ka gati dy zyrtarizimet e para Tirana tashmë është qetësuar duke qenë se është paguar shuma e majme për shkak se bardheblutë kishin bërë pjesë të skuad
Si u prit ndërrimi i viteve anembanë botës (FOTO LAJM) Spektaklet e fishekzjarreve nuk munguan as këtë vit, po sigurisht që në pjesën më të madhe, sheshet ishin bosh. Koronavi
Konfirmohet nga Barcelona, Coutinho operohet dhe mungon 4 muaj Philippe Coutinho vazhdon të mos bëhet rehat me lëndime. Braziliani të martën u inkuadrua në pjesën e dytë kundër Eib
Largimi nga Arsenali i pashmangshëm, zbulohet klubi i ardhshëm i Mesut Ozil Mesut Ozil po kalon një moment shumë të vështirë te Arsenali, ku trajneri Mikel Arteta nuk e ka në planet e tij dhe për
"Ndeshje e vështirë me Korabin, por nuk frikësohemi", Kamarata: Dinamo s'ka nevojë për përforcime Dinamo kërkon shkëputjen. Blutë nuk kanë në plan që ta lëshojnë kreun dhe që kjo të ndodh, fillimisht duhet të mundin Ko
Momenti kur Florian Marku i "fluturon" jashtë ringut protezat kundërshtarit (VIDEO) Florian Marku në meçin e zhvilluar ndaj Jamie Steëart, edhe pse ishte më i mirë, nga gjyqtarët pas nëntë raundesh është
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
U kapën "mat", zbulohet a jnë në një lidhje Trejsi me Don Xhon (FOTO LAJM) Ka dy javë që në media po shkruhet se një lidhje e re dashurie mund të ketë nisur mes reperit Don Xhonit dhe “Miss Unive
Kini kujdes! Zbuloni shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë në lidhje Të dymbëdhjetë shenjat, secila në mënyrën e vet, e përjetojnë faktin se partneri po i mashtron, ose, megjithatë, janë ve
Mënyra si qëndroni ulur shpreh këtë tipar të karakterit tuaj Hidhini një sy imazhit më sipër. Këto janë pozicionet më të zakonshme të të qëndruarit ulur. Cili është më komod për ju?
Gati rinovimi, CR7 pritet të qëndrojë te Juve (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur për një largim të CR7 nga Juventusi në fund të sezonit, aq sa "Marca" raportoi javën që la
Vjen lajmi i keq për Ibrën, ja do mungojë Milani fiton në Napoli por rrezikon të humbasë Zlatan Ibrahimovic. Sipas raportimit nga Peppe Di Stefano për "Sky Sp
Lajm bombastik nga Marca: Ronaldo rikthehet te Reali? Kur u largua në mënyrë sensacionale nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano R
Nga dhoma e gjumit te palestra, brenda shtëpisë luksoze të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë. Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u