999 rezultate për

gjitha

Jo të gjitha për t'u marrë shembull! 7 vjehrrat më të famshme në Shqipëri Në disa raste, histori të transmetuara në media kanë përforcuar stigmën e marrëdhënieve aspak të mira mes nuses dhe vjeh
Shtëpia u përfshi në flakë, si arriti të shpëtonte gruaja me 3 fëmijët e mitur Një zjarr ka përfshirë një banesë në Shkozë. Në momentin që zjarri ka përfshirë apartamentin, mësohet se ka qënë çif
Keni akne në shpinë? Të gjitha gjërat që duhet të bëni ndryshe Aknet në pjesën e shpinës ose kurrizit mund të na bëjnë të ndjehemi të pasigurt me lëkurën tonë sa herë që shkojmë me pu
DnV publikon rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve në Kosovë. Sipas raportimit
E gjitha plastikë, harxhon 17 mijë dollarë në vit për t'u dukur si Barbie (FOTO LAJM) Stefanie Mulic është e fiksuar pas disa personazhev pasi ajo ka bërë shumë operacione për tu dukur si Barbie. Vajza f
"Gafa jemi, njerëz bëjmë", të gjitha perlat e Rudina Hajdarit para shkarkimit 1. Së pari, rasti i tre ushtarakëve që humbën jetën në Letoni. Çfarë? Vetëm një dhe jo tre? E dimë. Fatkeqësisht, Zarife
Pasi u nda me Genar Topallin, Eva Murati “bëhet” nuse (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit Eva Murati ka qënë shpesh herë në vëmendjen e mediave rozë për shkak të marrëdhënies së saj me dja
"Të ishin të gjitha konviktoret si ti", Eliona i përgjjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Eliona Pitarka këtë puntatë të "Klanifornia" ka ardhur në rolin e konviktores e cila del në takim me bossin nga Laçi, i
"Mami s'më ka lënë t'i hiqja vetullat" Dua Lipa tregon të gjitha sekretet e bukurisë (FOTO LAJM) Regjimi i njerëzve të famshëm nuk ngjan aspak me atë të njerëzve të thjeshtë! Ata janë njerëz që influencojnë botën e ar
E lindur për show! Kjo video e Luanës së vogël duke kënduar i tha të gjitha (VIDEO) Luana Vjollca ka lindur për të bërë spektakël! Dhe nëse e kishit harruar këtë gjë moderatorja u tregua e gatshme të n
Lori Hoxha vepron si të gjitha vajzat e tjera me Instagramin, po pse e mërziti motrën? (FOTO LAJM) Pyet 100 vetë e bëj si di vetë! Kjo është shprehja ideale për të përshkruar ata njerëz që pyesin për një mendim, por
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Haziri: Pa u numëruar të gjitha votat s’flasim për koalicion me VV-në Ka përfunduar numërimi i votave nga Komisioni Qendror Zgjedhor për zgjedhjet e 6 tetorit, duke përjashtuar këtu votat me
Numërohen të gjitha votat në Pejë, kush u shpall fitues Në komunën e Pejës janë numëruar 100 % e votave apo 138 vendvotime sa kanë qenë në këtë komunë. Në këtë komunë ka fit
DnV publikon rezultatet preliminare për 95% e të gjitha qendrave të votimit Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet preliminare për 95% e të gjitha vendvotimeve në Kosovë. Sipas raportimit
Mjekët gjinekologë ndalojnë këto ushqime për të gjitha gratë shtatzëna Të sillni në jetë një foshnjë, është një arsye e mirë për të vlerësuar edhe mënyrën tuaj të jetesës. Tanimë do të ushqeh
Përfundon kontrolli për regjimin automatik në të gjitha pikat e karburantit në vend Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve dhe Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë, përmbyllën inspektimin e subjekteve të
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Flet zëdhënësi i KQZ-së: Të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, në një konferencë për media ka bërë të ditur se të gjitha qendrat e votimit janë hapur
Giampaolo: Nesër vjen kthesa Marco Giampaolo do të luajë pankinën nesër në mbrëmje, në sfidën që Milani do të luajë në transfertë ndaj Genoas, një tj